Öneriler

Kurban Bayramı Yurt içi Seyahat Önerileri

Pınar Bulut (Gezgin Kutu Balığı)

Akyaka

Önerim Akyaka elbette. Büyük bir hengameyle geçiveren yaz mevsimini sakin şehir Akyaka’da uğurlamaktan, Azmak deresinin buzz gibi sularında yaklaşan kış için yeniden şarj olmaktan daha iyi bir yol var mı? Ayakları suya basan bir masada Eylül güneşi altında Gökova’nın leziz balıklarını ve Ege otlarından yapılmış salataları mideye indirme keyfi. İşte o zaman bayram gibi olur bayram.

Pınar Karaman

Ordu

Kurban bayramı için önerim Ordu olacaktır . Yeşili mavisiyle doğasına, denizine hayran olacaksınız.

Gizem Telci (Şehir Notları)

Narlı köyü

Kurban Bayramı için önerimiz Erdek’in Narlı köyüdür. Burası Marmara Bölgesi’nde, ulaşımı kolay küçük bir balıkçı köyü. Eylül aylarında denizi çok güzel, ortamı çok huzurlu oluyor. Köydeki pansiyonlarda kalıp, Kapıdağ yarımadasındaki diğer köyleri de gezebilirsiniz.

Orkun Özkaya (Gezgin Çift)

Selimiye Köyü

Kurban Bayramı yurt için önerimiz Marmaris‘in Selimiye Köyü‘dür.Gündüzleri ekstra olarak Çiftlik koyunda denize girer çok güzel vakit geçirebilirsiniz.Bununla beraber çevre köyleri ziyaret edip tüm tatiliniz boyunca şelaleler, kumsallar, balık lokantaları, ev yemeklerinin yanısıra Paprica’nın kendine özgü tatlılarıyla unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Fatih Özdemir (Fozdemir)

giresun

Kurban Bayramı için yurtiçi önerim Karadeniz’in en doğal turistik mekanı Giresun… Ada turuna çıkmak, yaylalara çıkarken şelalelerde selfie çektirmek için cennet güzellikler sizi bekliyor.

Ufuk Akkuş (Gezgin Kelebek)

side_an

Mevsim itibari ile çok bunaltmayacak sıcaklar olacağını düşünerek Deniz kum ve güneş in tadını Side‘ nin kumsallarında geçirmenin tam Zamanı., Sadece deniz kum güneş değil Tarih içinde bir seyahatin de tam zamanı..

Ahmet Buğra Tokmakoğlu (Keşfetsek)

Dikili

İzmir’in Dikili ilçesi kumsalları, tarihi yerleri ve doğallığı bozulmamış köyleriyle Kurban Bayramı için önerilerim arasında. Üstelik Dikili’den Pergamon Antik Kenti’ne, Çandarlı Kalesi’ne ve Nebiler Şelalesi’ne de kısa sürede ulaşabilirsiniz.