Destinasyon Türkiye

TERMAL TATİL YERLERİ

 

İnsan vücudundaki birçok rahatsızlığa iyi gelen termal tatil mekanları, kaplıca sularından yararlanabilmeniz için mutlaka gidip görmeniz gereken tatil mekanları arasında yer alıyor. Hem şifalı hem de eğlenceli termal tesisler, tatil için farklı alternatifler arayanlar için oldukça ideal seçeneklerden.

Termal Tatil Bölgelerinin İyi Geldiği Rahatsızlıklar

Termal oteller içinde yer alan kaplıcalar ve şifalı sular başta romatizma olmak üzere, böbrek, idrar yolu, cilt, mide, doku zedelenmesi, kireçlenme ve fıtık gibi daha birçok hastalığa iyi gelmektedir. Birçok insan kaplıcalarda ve termal otellerde bu ve benzeri birçok hastalığına şifa bulabilmektedir. Her mevsim gidilebilme özelliği olan termal oteller, yaz ya da kış tatillerinde yararlanabileceğiniz fırsatlar arasında yer almaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı fizik tedavi seanslarının da uygulandığı bazı termal oteller birçok bölgede yer almaktadır.

termal

Termal Otel Seçenekleri

Türkiye’nin dört bir tarafında yer alan termal oteller, herkesin gidip faydalanabilmesi için birçok fırsat üretmektedir. Yılın her döneminde birçok bölgedeki termal otellerin fiyatlarında yarattığı fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin dört yanında yer alan termal otellere örnek verecek olursak; Sandıklı Termal Park OtelAfyon, Oruçoğlu Termal Otel – NG Afyon Wellness & Convention Hotel  – Afyon, Korel Termal Resort Clinic Spa  – Nevşehir, Thermemaris Dalaman Termal Sağlık Resort  – İzmir, Kazdağı Thermal Resort & Spa – Çanakkale ve daha birçok şehirde birçok termal otel seçeneğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Termal otel fırsatları için bu otellerin yanı sıra daha birçok otelden yararlanmanız da mümkün. Hem tatil yapıp hem de sağlığınızı bulabileceğiniz termal otelleri seçerek farklı bir tatil serüvenine imza atabilirsiniz. Bunun yanı sıra termal otellerde size sunulan kür ve masaj seanslarından da yararlanabilirsiniz. Termal otel fırsatlarından yararlanmak için kampanyaları takip edebilirsiniz.

Otelz.com’da Eylül ayı ile birlikte her gün indirimli Termal otel bulmanız mümkün olacak.