Genel

Tatilin Otelz’den Kampanya Katılım Koşulları

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI VE TATİL BİLGİLERİ

Travel Turkey İzmir Fuarında Otelz.com standını ziyaret et,
Stantta yer alan #tatilinotelzden hashtag’i ile fotoğrafını veya videonu çek,
Paylaşımına #tatilinotelzden etiketini ve @otelzcom hesabını etiketle!

 

Takip Et, Etiketle, Paylaş ve Kazan!

 

1- Kampanyaya katılmak için Travel Turkey İzmir Fuarında yer alan Otelz.com standını ziyaret ederek stantta yer alan etiket alanında fotoğraf veya video çekip kendi instagram hesabınızda paylaşmanız gerekiyor. Paylaşımınıza #tatilinotelzden etiketini ve @otelzcom hesabını etiketlemeniz gerekiyor. Kampanya süresinin sonunda yapılan paylaşımlar arasından en fazla beğeni alan hesap sahibine iki kişilik Antalya tatili hediye edilecek. Kampanyaya katılan herkes şartları kabul etmiş sayılır.

 

2- Kampanyanın kazanı, Antalya Otellerinden birinde çift kişilik tatil hakkı kazanacaktır.

 

3- Kampanyaya katılım için; kullanıcılardan, Instagram’da kendi hesaplarında yapacaları bir paylaşımlarında #tatilinotelzden etiketini ve@otelzcom hesabını etiketleyerek Travel Turkey İzmir fuarındaki otelz.com standında #tatilinotelzden etiketinin bulunduğu yerde çektikleri bir fotoğrafı veya videoyu paylaşmaları istenmektedir. Eğer otelzcom hesabı takip edilmemiş ve #tatilinotelzden etiketi paylaşım altında kullanılmamışsa; bu paylaşımı yapan kişi kampanyaya katılım hakkı kazanamayacaktır.

 

4- Kampanya; 07 Aralık saat 08:00’da başlayıp, 10 aralık saat 20:59’da sona erecektir.

 

5- #tatilinotelzden etiketini kullanarak ve @otelzcom etiketini ekleyerek Instagram’da fof/video paylaşanlar kampanyaya katılmış sayılır. Instagram hikayelerinde yer alan ve 24 saat sonra silinen paylaşımlar kampanyaya dahil değildir. Bu kuralları yerine getirerek yapılan paylaşımlar arasından en çok beğeni alan paylaşımın olduğu hesabın sahibi çift kişilik tatil hediyesi kazanacaktır.

 

6- Kazanan katılımcı kampanya bitişinde www.instagram.com/otelzcom linkindeki resmi Instagram hesabından ve www.otelz.com resmi kampanya web sitesinden açacaktır.

 

7- Kazanan kişinin iletişim bilgileri Otelz.com tarafından, resmi Instagram sayfası üzerinden direkt mesaj yoluyla talep edilecektir.

 

8- Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar tabidir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kazansa bile hak iddia edemezler.

 

9- 13 yaşındaki kişiler kampanyaya katılamaz; katılsalar dahi ödül kazanamazlar. 18 yaşından küçük olanların bu kampanyaya katılabilmek için ebeveynlerinden yazılı izin almış olmaları gerekmektedir. Otelz.com 18 yaşındakilerin, kampanyaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz. Velilerinden izin almayan 18 yaşından küçük kişiler kampanyaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.

 

10- Kampanya kapsamında; sosyal medya hesapları üzerinden yapılan tüm eylemlerin kullanıcı kendisi sorumludur.

 

11- Otelz.com; içeriği uygun olmadığı tespit edilen, genel ahlak ve adaba aykırı içeriği giren kullanıcıların; o güne kadar ki kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

 

12- Otelz.com; verilecek ödülleri ve/veya içerikleri, kampanya süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

13- Otelz.com; kampanyanın bitiş tarihini, dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

14- Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

 

15- Katılımcı; kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayınlarını ihlal eden fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, video, fotoğraf yükleyen/gönderen kişi/kişiler; münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler; katılımcı için tamamen ve münhasıran bağlayıcı olacaktır.

 

16- Kampanyaya katılan tüm katılımcılar; proje kapsamında paylaştıkları bütün materyallerin ve kampanya sırasında toplanacak her türlü materyalin Otelz.com tarafından TV ve dijital mecralar başta olmak üzere her türlü mecrada süresiz olarak yayınlanabileceğini ve Otelz.com tarafından kullanımını peşinen kabul ederler. Bu hususta hiçbir ücret talep edemezler.

 

17- Uygulamaya katılan kazananların iletişim bilgileri kullanımları alınan izinler doğrultusunda sınırlı olup 3. partiler tarafından kullanıma açık değildir.

 

18- Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. derece yakın akrabaları ile Otelz.com çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

 

19- Ödül kazanabilmek için katılımcının bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Otelz.com sorumlu tutulamaz.

 

20- Kampanyaya katılan üyelerden hiçbir ücret talep edilmez.

 

21- Otelz.com, katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

22- Kampanya kapsamında verilecek tüm ödüllerin gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Otelz.com sorumlu tutulamaz.