Destinasyon Türkiye

TATİL OTELLERİ

İş stresinden ve şehir gürültüsünden kurtulmak için tatil beldelerine gidenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bu yüzden tatilin en iyi şekilde değerlendirmesi gerekir. Gideceğiniz yerden, kalacağınız otele kadar her şeyin muazzam şekilde size hizmet ederek en keyifli tatillerini yapmanız gerekir. Bu yüzden hem ekonomik hem de keyifli bir tatil için ucuz tatil yerleri tercih edilebilir.


Hesaplı Bir Tatil Geçirin

Sahil kesimleri oldukça fazla olduğu için doğal olarak turizm ve tatiller için mekânlar oldukça kaliteli hizmet vermektedir. Alanya, Kemer, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi yoğun ve kaliteli beldelerde ucuz tatil otelleri bulmak mümkündür.
Alanya Otelleri

Antalya’ya 130 km mesafede bulunan Alanya’da dünya çağında beğenilen kaliteli otel ve sahiller, yaz tatilleriniz için oldukça uygundur.

Çok büyük bir alana sahip olan çok fazla otelin bulunduğu Alanya sahillerinde, ister standart odalarda, ister aile odalarında isterseniz de villalarda konaklayabileceğiniz oldukça şık ve bir o kadar ucuz olan oteller bulmak mümkündür.

Bunlara örnek olarak;

12000 m2 alana sahip olan Senza Hotel, farklı tarzlarda toplam 155 oda ile hizmetinizdedir.

Havuzu bulunan ve konforlu olan otellerden diğeri Titan Hotel’dir. 176 tane farklı tarzlara sahip odası ve açık büfe hizmetiyle tatiliniz oldukça rahat geçirebilirsiniz.

Bunların dışında yine konforu ve kalitesiyle adından söz ettiren White Gold Hotel & Spa, Sealife Buket Resort, Grand uysal Apart Otel gibi seçenekler ile de tatillerinizi renkli bir şekilde geçirmeniz mümkündür.

tatil

Fethiye Otelleri

Muğla’nın Fethiye ilçesinde muazzam bir görsellik oluşturan ve meşhur ölüdeniz etrafına serilmiş otellerin başında Belce kız Beach Hotel gelmektedir.  213 odaya sahip bu otelde, dağ, deniz ve orman manzaralı harika odalarda kalabilir ve otelin sunduğu sınırsız hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fethiye’nin Eda Su Hotel, çam ağaçlarıyla çevirili etkileyici görüntüsüyle oldukça güzel ve bir o kadar da ekonomik bir oteldir. Altın renkli kumsal, bahçeler ve çocuk havuzlarının da bulunduğu bu otel, tatilleriniz için en uygun yerlerden olabilir.

Ayrıca, Garcia Resort Hotel, Akdeniz Beach Hotel, Yel Holiday Resort otelleri de Fethiye’nin en tanındık otelleridir.

tatil

Kuşadası Otelleri

Aydın’ın Kuşadası ilçesi yurt içi ve yurtdışı turizm için oldukça önemli ve bilinen tatil merkezlerinden biridir. Özellikle yurtdışından çok fazla turistin akınına uğrayan bu tatil merkezinde Aqua Fantasy Aquapark Hotel en bilinen ve kaliteli otellerin başında gelir. 824 odalı bu büyük otel, doğa ile bütünleşmiş yapısı, mimarisi ve sunulan hizmetleri ile en keyifli tatil yaşayabilmeniz için çok doLu bir adres olacaktır.
Kadınlar denizinde bulunan Sunday Beach Hotel uygun tatilleriniz için birebir olabilir. 60 odalı bu eğlenceli otel ile tatillerinizi şehir stresinden uzaklaşmış şekilde yaşayabilirsiniz.

Bunların dışında Palm Wings Ephesus Hotel ve Richmond Hotel de Kuşadası’nda tercih edebileceğiniz en kaliteli otellerdendir.

Birçok tatil merkezinin bulunduğu ülkemizde tatillerinizi dopdolu yaşayabilmeniz için çok fazla alternatif vardır. Erken otel rezervasyon yaparak bu kaliteli otel hizmetlerini herkesten önce yaşayabilirsiniz.