Güncel Haberler

Otelz.com’dan dünya devleri ile iş birliği

Türkiye’nin en büyük otel rezervasyon sitesi Otelz.com, dünyanın en önemli otel arama motoru Trivago ve milyonlarca uçak bileti, otel, araç kiralama fiyatlarını karşılaştıran seyahat arama motoru Skyscanner ile iş birliği yaparak gücüne güç katıyor.

Çevrimiçi otel rezervasyonuna farklı bir iş anlayışıyla yaklaşan Otelz.com, kısa zamanda otelcilerin ve kullanıcıların tercih ettiği bir marka haline geldi. 5000’e yakın tesis sayısını her gün artıran Otelz.com, tatilcilere sunduğu ön ödemesiz rezervasyon ve ücretsiz iptal seçenekleriyle de öne çıkmayı başardı. Sektördeki gücünü her geçen gün daha da artırmayı hedefleyen Otelz.com, yakaladığı büyüme ivmesini sürdürebilmek için hiç durmadan çalışmaya devam ediyor.

Otelz.com dünyanın en büyük otel arama motoru Trivago’da

Büyüme kapsamında öncelikle dünyanın en büyük otel arama motoru Trivago ile iş birliğine imza atan Otelz.com bu şekilde daha çok kullanıcıya daha uygun fiyatlı otellerde konaklama fırsatı sunuyor. 250’den fazla rezervasyon sitesi üzerinden, dünyanın her yerinden 1 milyondan fazla otelin fiyatlarının karşılaştırılabildiği Trivago’da Otelz.com’a özel fiyatlı otelleri bularak kolayca rezervasyon yaptırmak mümkün. Otelz.com’un yatırımcılarından Howzat Partners aynı zamanda Trivago’nun da ilk yatırımcıları arasında…

Skyscanner’da Otelz.com farkı

Uluslararası uçak bilet fiyatı karşılaştırma servisi Skyscanner, son dönemlerde otel rezervasyonu ve araba kiralama özellikleriyle de öne çıkıyor. Tüm seyahat fonksiyonlarının karşılaştırılabileceği Skyscanner’da artık Otelz.com’un da tüm otelleri yer alıyor. 5 yıldızlı otellerden pansiyonlara kadar pek çok farklı türde tesiste konaklama imkanı, Skyscanner aracılığıyla ve Otelz.com farkıyla seyahatseverlere sunuluyor.