Genel

MARMARİS OTELLERİ

MARMARİS OTELLERİ

Muğla’nın en güzel ilçelerinden bir tanesi olarak bilinen Marmaris, bireylerin rahat etmesi ve güzel bir tatil geçirmesi adına görülmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Özellikle yerli ve yabancı turistlerin severek tercih ettikleri bölgeler arasında Marmaris’te bireylerin konaklaması adına birbirinden farklı otel seçenekleri oluşturulmaktadır. Marmaris otelleri, noktasında pek çok seçeneğin yer alması, mekanların bireylerin bütçesine de hitap etmesine yardımcı olmaktadır.

SABRİNAS HAUS

Toplamda 25 odası bulunan ve Datça’nın Bozburun adasına konumlanmış olan Sabrinas Haus otel, Marmaris’te keyifli ve aynı zamanda sakin bir tatil geçirmek isteyen bireyler adına en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Çiftlere özel birbirinden farklı konseptlerin yer aldığı mekan aşk oteli olarak da adlandırılırken aynı zamanda bireylerin ilgilenmesi adına birbirinden farklı doğa sporlarına da yer verilmektedir. Odalarının tamamı deniz manzaralı olan otel de bireylerin rahat etmesi adına mekan tepe noktaya konumlanmış durumdadır ve manzarası ile misafirlerini büyülemeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda denize sıfır bulunan otel de mavi bayraklı plajlar yer almaktadır. balayı çiftlerine özel farklı konseptlerin yer aldığı otele girişler ise 14.00 olarak belirlenirken, çıkışlar ise 12.00 olarak belirtilmiş durumdadır.

D MARİS BAY

Toplamda 194 adet odası bulunan D Maris Bay, deniz ve doğa manzaralı bir otel olması nedeniyle kullanıcılarına hem deniz hem de doğa manzarası sağlayan oldukça kullanışlı bir otel olarak bilinmektedir. Birbirinden farklı konseptlerde oda ve suit seçeneklerinin bulunduğu otel de internette ücretsiz olarak kullanıcılarına sağlanmaktadır. Marmaris otel seçenekleri içerisinde diğer otellere oranla daha farklı ve otantik bir konseptte kullanıcılarına hizmet veren otel, bireyleri memnun etmek adına herşey dahil konseptte içeriklerini sürdürmektedir.

COMET DE LUXE SUİT HOTEL MARMARİS

Armutalan bölgesinde yer alan Comet de luxe suit hotel marmaris, 57 tanesi odası ile hizmet vermek ile birlikte aile dostu bir otel olarak dikkat çekmektedir. Aileli bireylerin gelerek çocukları ile birlikte keyifli bir tatil geçirmelerine yardımcı olan otel de herşey dahil konseptte hizmet veriliyor olup halka açık plajı bulunmaktadır.

GOLDEN KEY BÖRTÜBET

Datçanın Gökova körfezinde yer alan Golden Key Börtübet, tatilde doğa ile iç içe olmak isteyen bireyler adına kaçınılmaz bir fısattır. Azmak nehrine yakın bir konumda bulunan otel, otantik içeriklerinin yanı sıra bungalov tarzındaki evleri ile de dikkat çekmektedir.

TURUNÇ PREMİUM HOTEL

Turunç mevkiinde yer alan ve premium konseptte hizmet veren otel de 213 oda bulunmak ile birlikte modern bir mimari içerisinde hizmet vermektedir. Günün her saatinde müşterilerine yardımcı olmak adına hizmet veren otel de herşey ultra dahil hizmette bireylere yardımcı olunmaktadır. Ucuz marmaris otelleri yerine daha modern bir konaklama merkezi arayan bireyler adına vazgeçilmez bir mekandır.