Genel

Kuşadasında Hayran Kalacağınız 5 Harika Otel!

Kuşadasında Hayran Kalacağınız 5 Harika Otel!

Türkiye’nin cennet mekanlarından biri olan Kuşadası büyüleyici manzaraları ve yeşil ile mavinin ahengini en harika şekilde buluşturan Aydın’ın bir ilçesidir. Otelz’nin güvencesi ve avantajlı ödeme şekilleri ile Kuşadası otelleri arasında hayran kalacağınız 5 harika oteli sizler için listeledik.

  1. KoruMar Hotel De Luxe

KoruMar Hotel Kuşadası’nın Güvercin Adası’nda yer almaktadır. Her şey dahil ve yarım pansiyon hizmet veren otelin her odası misafirlerin konforu ve rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiş. Tüm odaların Ege Denizi’nin maviliğine açılan mobilyalı balkonları ise konuklarını tam anlamıyla büyülüyor. Kuşadası otel seçeneklerinin başında mutlaka göz atmanız gereken bir otel!

  1. Charisma De Luxe Hotel

Charisma De Luxe Hotel Kuşadası merkeze 500 metre uzaklıkta bulunan, denize sıfır ve eşsiz manzaralara sahip bir oteldir. Mavi bayraklı muhteşem bir plaja sahip otel oda kahvaltı ve yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Standart, Superior ve Deluxe oda tercihleri bulunan otelde, odanızdan Ege denizine açılan manzara karşısında büyüleneceksiniz.

  1. Richmond Ephesus Resort

264 odası ile hizmet veren Richmond Ephesus Resort, Kuşadası terminaline 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Kuşadası’nda bulunan en temiz ve uzun sahillerden birine sahip olan otelde kum ve ücretsiz plaj aktiviteleri mevcut. Yeşilin ve mavinin cüretkarlığını tüm cesareti ile gözler önüne seren otelde, masmavi denizde huzuru bulurken, yeşilliklerin arasında doğayla bütünleşebilirsiniz.

  1. Palm Wings Beach Resort & Spa

Kuşadası merkeze 16 kilometre uzaklıkta olan Palm Wings 24 saat her şey dahil konsepti ile konuklarına hizmet vermektedir. Denize sıfır konumu ve tesise özel kum plajı ile denizin tadına doya sıya varırken, muhteşem manzaraların karşısında size özel hazırlanmış kokteyllerinizin keyfine varabilirsiniz.

  1. Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa

İzmir Kuşadası otelleri listesinin en dikkat çekici mimarisine sahip otellerinden biri de Aqua Fantasy. Otel Kuşadası merkeze 8 kilometre uzaklıkta ve her şey dahil konsepti ile hizmet vermekte. Otelin en çekici yanlarından birisi de 5000 kişi kapasiteli aqua parkına sahip olması.

Ucuz Kuşadası otelleri ile karışık olarak listelediğimiz bu 5 otel özel mimarileri ve muhteşem manzaraları ile sizi kendisine hayran bırakacak!