Genel

KUŞADASI OTELLERİ

KUŞADASI OTELLERİ

Aydın’ın bir ilçesi olarak bilinen Kuşadası, ege bölgesinde yer almak ile birlikte her yıl hatrı sayılır bir turist sayısına hizmet etmektedir. Doğası, havası ve denizi ile bireyleri kendine hayran bırakan kuşadası aynı zamanda her yere yakın olması nedeniyle de tatilcilerin en  çok tercih ettikleri mekanlar arasında yer almaktadır. Kuşadası otelleri noktasında arama yapmak isteyen ve konaklamak isteyen bireyler adına birbirinden farklı seçenek bulunmak ile birlikte bölgede ucuz ve pahalı olmak üzere pek çok otel  seçeneği yer almaktadır.

PALM WİNGS EPHESUS HOTELS & RESORTS

Toplamda 456 tanesi odası bulunan hotel, efes harabelerine 5 km, Adnan Menderes havaaalanına ise 80 km uzaklıkta bulunan, modern ve lüks içeriklere sahip bir otel olarak bilinmektedir. Birbirinden farklı kaydırakların, havuz ve plaj seçeneklerinin yer aldığı otel de bireylerin memnun olması adına herşey dahil konseptte hizmet verilmektedir. Standar ve premium olmak üzere farklı oda seçeneklerinin bulunduğu otel de spa ve sağlık merkezi olanakları da yer almaktadır.

AQUA FANTASY AQUAPARK HOTEL & SPA

824 adet odaya sahip olan otel, büyük ve aynı zamanda geniş olması nedeniyle tatil köyü konseptinde hizmet vermektedir. Kuşadası merkeze uzaklığı 8 km olan otelde bireylerin rahat etmeleri ve keyifli bir tatil geçirmeleri adına birbirinden farklı seçenekler yer almaktadır. Spa özellikleri konusunda ödüllü bir merkez olarak bilinen otel de bireylerin isteklerine göre farklı masaj ve spa hizmetleri verilmektedir. İzmir Kuşadası otelleri noktasında müşterilerine en iyi olanaklardan bir tanesini sağlayan otel de bireylerin rahat etmeleri adına günün her saatinde resepsiyon hizmetleri de sağlanmaktadır.

VİSTA HİLL

Kuşadası merkeze 7 km uzaklıkta bulunan otel de bireylerin rahat etmeleri adına pek çok farklı seçenek oluşturulmuş olmak ile birlikte otel herşey dahil konseptte kullanıcılarına hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Standart oda seçeneğinin yanı sıra deniz manzaralı oda seçeneklerinin de yer aldığı otel de bireylerin rahat etmeleri adına birbirinden farklı konseptte hizmet ve içerikler yer almaktadır.

KUŞADASI GOLF & SPA RESORT

Toplamda 750 tane oda seçeneğinin yer aldığı otel büyük bir tatil köyü olarak bilinmek ile birlikte Kuşadasına da uzaklığı 7 km olarak hesaplanmaktadır. Golf oynamak isteyen bireyler adına özel golf merkezlerinin bulunduğu otel de herşey dahil konseptte hizmet verilmek ile birlikte otel yeşillik büyük bir alanın içerisine konumlanmış durumdadır. Tesise özel plajın bulunduğu otel de sığ deniz özelliği bulunmaktadır.

AKBULUT HOTEL & SPA

Güzelçamlı mevkiinde yer alan Akbulut hotel, 82 adet oda ile hizmet vermekte ve dilek yarım adası milli parkının kenarında yer almaktadır. Ucuz kuşadası otelleri arayan bireyler adına fiyatları diğer otellere oran ile uygun olan otel de çocuklu aileler adına da farklı konseptte odalar bulunmaktadır.