Genel

Kemer Otellerine Göz Atıyoruz

KEMERDE KONAKLAYABİLECEĞİZ LÜX OTEL ÖNERİLERİ

Tatil denilince akla pek çok tatilci gibi Akdenizin incisi olan turizm şehirleri gelmektedir. Bunların arasında en çok turist çeken bölgelerden bir tanesi olan Kemer ise, adeta tatil cenneti konumundadır. Hem eşsiz sahilleri hem de turistik pek çok bölgesiyle Kemer her bütçeden bireylere hitap etmektedir.Ancak tatilini lüks geçirmek ve unutulmaz anlar yaşamak isteyen bireyler adına birbirinden farklı oteller bulunmaktadır. en lüks ve havalı Kemer otelleri ise eşsiz bir tatil yapmak isteyenler için sıraladık:

Crystal De Luxe Resort & Spa

Antalya Kemer otelleri arasında turistlerin en çok tercih ettikleri, kalitenin ve lüksün adresi otel Crsytal, Kemer’e gelip gösterişli bir tatil geçirmek isteyen bireylerin vazgeçilmez mekanları arasındadır. Sizde eğer hem tatil yapmak, hem de kendinizi spa,hamam ve havuz keyfinin içinde bulmak istiyorsanız, Crsyal Hotel sizin için büyük bir fırsat demektir.

Güral Premier Tekirova

Güral otellerin Kemer’de ki en gösterişli otellerinden bir tanesi olan Tekirova, yeşil ve doğa ile iç içe tatil geçirmek isteyen bireylerin tercih ettiği Kemer’in en lüks otelleri arasındadır. Sahili ve plajı ödüllü olan otelde, birbirinden farklı eğlence merkezleri de yer almaktadır.

Karmir Resort & Spa

Dağ ve deniz manzarası içerisinde yer alan otel, yeşilden vazgeçemeyen bireyler adına tasarlanmış durumdadır. Spa ve masaj özelliklerinin de bulunduğu otelde toros dağlarının eşsiz manzarası içerisinde tatil yapmanız mümkün.

Limak Limra Club Park Hotel

Limak oteller içerisinde Kemer şubesi olarak bilinen otel, otantik yapısı ve tarihi binaları ile Kemer’in en lüks otelleri arasında yer almaktadır. Çalışanların güleryüzlü ve samimi, otel konseptinin ise oldukça farklı olduğu Limak otel, torosların eteğinde yer alan, ödüllü mimariye sahip bir merkezdir.

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Antalya otelleri  arasında isminden sıkça söz ettiren  Nirvana otel, suit odalardan oluşan bölgenin en lüks otellerinden bir tanesidir. Denize sıfır olarak kurulan merkezde özel olarak hazırlanmış kumsalın yanında 3 tane iskele bulunmaktadır. Oldukça geniş ve büyük alana yayılan otel rüya gibi bir tatil arayanları beklemektedir.