Genel

Kemer Otelleri

KEMER OTELLERİ

Kemer özellikle yaz tatilleri noktasında bireylerin en çok tatil ettikleri mekanlardan bir tanesi olmak ile birlikte yalnızca yerli turist değil yabancı pek çok turist tarafından da sevilmektedir. Denizinin sıcak olması, bölgenin yeşillik ve doğa ile içiçe olması aynı zamanda da tarihi güzellerinin yer alması nedeniyle yazlıkçıların en çok tercih ettikleri mekanlardan bir tanesi olan Antalya’nın ilçesi Kemer’de pek çok otel seçeneği yer almaktadır. Kemer otelleri noktasında bireylerin bütçesine hitap edecek pek çok seçenek yer almak ile birlikte konsept çeşitliliği de farklıdır.

KARMİR RESORT&SPA

Kemer’in göynük bölgesinde yer alan otel de 271 adet oda seçeneği bulunmaktadır. Şehir merkezine 40, Kemer merkeze ise 10 km uzaklıkta yer alan otel de bireylerin zevklerine hitap edebilmek adına farklı konseptlerde aktivite ve eğlence seçenekleri yer almaktadır. Standart, aile ve suit oda seçeneklerinin yer aldığı merkez, modern ve konforlu yapısı ile birlikte dikkat çekmektedir. Plaja uzaklığı 100 metre olan merkezde, kendilerine ait kum plaj yer almaktadır. Aynı zamanda ücretsiz wifi ve otopark seçeneği de bulunmaktadır. Balayı çiftlerine özel konsept odaların oluşturulduğu otel de giriş 14.00, çıkış ise 12.00 olarak belirtilmektedir.

DAİMA BİZ HOTEL

Kemerin Kiriş bölgesinde yer alan otel de 524 adet oda bulunmak ile birlikte oldukça geniş bir alana kurulmuş durumdadır. Tatilinde hem konforu hissetmek hem de büyük bir alanda tatil köyü havası içerisinde yaşamak isteyen bireyler adına oluşturulan otel de herşey dahil konseptte hizmet verilmektedir. Standart ve aile oda seçeneklerinin yer aldığı otel de pek çok aile ve çiftlerin konaklayabileceği şekilde konforlu odalar yer almaktadır. Plaja uzaklığı 50 metre olan otelin kumu ilse çakıl karışık olarak bilinmektedir.

CRYSTAL DE LUXE RESORT & SPA

Kemer merkezde yer alan otel de 356 adet oda bulunmaktadır. Kara ve deniz manzaralı odaların yanı sıra standar ve aile odalarının da yer aldığı otel, plaja 75 metre uzaklıkta konumlanmış durumdadır. Ücretsiz wifi ve spa olanakları bulunmaktadır.

ÖZKAYMAK MARİNA OTEL

Kemer merkezde yer alan otel de 271 adet oda bulunmak ile birlikte herşey dahil konseptte hizmet verilmektedir. Antalya şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan Kemer otel, deniz tatilinde doğa ile iç içe olmak isteyen bireyler adına kaçırılmaz bir fırsat olarak değerlendirilebilmektedir. Standart, aile ve ekonomik oda seçenekleri yer almaktadır.

GRAND PARK KEMER

Kemer’in Beldibi bölgesinde bulunan otel de 305 adet oda bulunmaktadır. Merkezde aynı zamanda bireylerin rahat olması adına herşey dahil konsept işlemektedir. Denize sıfır ve tesise özel plajı bulunmaktadır. Otele giriş saati 14.00, çıkış ise 12.00 olarak belirlenmiş olup evcil hayvanlar kabul edilmemektedir. Ucuz kemer otelleri içerisinde sakin ve orta sınıf ücrette bir tatil arayanlar adına vazgeçilmezdir.