Genel

Kabak Koyu Otelleri

KABAK OTELLERİ

Günümüzün en popüler ancak bir okadar da sakin mekanları arasında Kabak koyu yer almaktadır. Fethiye’de yer alan bir koy olması ile birlikte ünlenen ve kısa süre içerisinde turist akınına uğrayan Kabak koyu, bungalov tarzı evleri ve farklı konsepti ile bireyleri cezbetmektedir. Kabak koyu nerededir diye merak eden bireyler adına Fethiye, Muğla üçgenin de olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Fethiye’nin en büyük koylarından bir tanesi olan Kabak koyu, manzarası ve adaya özgü yemekleri ile de bireyleri etkisi altına almış durumdadır. Göcek adalarına ve aynı zamanda tüm ege koylarına hakim olan Kabak koyu, ege de en popüler koylar arasında yerini almış durumdadır. Aynı zamanda son zamanlarda popüler hale gelen koy ve adalar, zaman içerisinde Kabak koyunun da ünlenmesine yardımcı olmuş durumdadır. Kabak koyu genel olarak diğer tatil beldelerine göre daha küçük ve sakin bir yer olduğu için görülecek yeri Kabak vadisi olarak bilinmektedir. Kabak vadisinin dışında, koyun en tepesinde yer alan restorantlar ve manzarası da görülmeye değer yerler arasındadır. Bunlara ek olarak ise yine plaj ve sahilli de yazın tatilcilerin en çok sevdikleri mekanlar arasında yerini almış durumdadır. Üstelik belirtilen bölgede bireylerin konaklayabilmesi adına birbirinden farklı içerikte otel ve mekanlar bulunmaktadır.

MANDALA CAMPİNG

Tatilde daha salaş bir mekanda konaklamak ve aynı zamanda kamp yapma imkanı da oluşturmak istiyorsanız eğer Mandala Camping tam size göre demektir. Yalnızca 7 adet odası bulunan otel, dünyaca ünlü Likya yolu üzerinde yer almaktadır. Salaş mekanları tercih eden kullanıcıların severek konaklayabilecekleri Mandala’da bungalov tarzı evler yer almakta ve yarım pansiyon şeklinde hizmet vermektedir. Çadır ile konaklama seçeneklerinin de oluşturulabileceği otel, Kabak koyunun en güzel noktalarından bir tanesinde yer almasının yanı sıra doğa ile iç içe olması nedeniyle de her yıl pek çok turisti ağırlamaktadır. Tatilde kamp yapmak istiyorsanız eğer, egenin en güzel noktalarından bir tanesinde Mandala Camping’te konaklayabilirsiniz.

CALİENTE BUNGALOWS

Ölüdeniz mevkiinde yer alan otel, yine aynı şekilde tatil boyunca sakinlik ve huzur arayan bireylerin ilk tercihleri arasında yer alabilecek mekanlardan bir tanesidir. Yalnızca 7 adet odası bulunan  otel, herkesin hayran kaldığı deniz ve koy manzarasının yanı sıra sakin ve sessiz ortamı ile de bireylerin kafa dinlemesine yardımcı olmaktadır. Çadır ve bungalov seçeneklerinin yer aldığı mekanda deniz ise 700 metre uzaklıkta yer almaktadır. Salaş ve aynı zamanda doğa ile iç içe mekanları seven kullanıcılar adına vazgeçilmez bir mekan olabilecek Caliente, aynı zamanda bozulmamış doğası ve koyları ile de tatilcileri kendine hayran bırakabilecek bir mekan olarak bilinmektedir.

CHAKRA BEACH KABAK

Toplamda 15 adet oda sayısı bulunan otel, kabak koyunun en popüler noktalarından bir tanesine konumlanmış durumdadır. Böyle doğal bir ortamda tatil yapmak isteyen ancak aynı zamanda da çadır ve bungalov tarzı evleri sevmeyen bireylerdenseniz ise Chacra beach tam da size uygun olabilir. Suit odaları ve tüm hizmetlerin oluşturulduğu konaklama seçenekleri ile son derece rahat edebileceğiniz mekan da ücretsiz otopark ve market seçenekleri de yer almaktadır. sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde bir konsept oluşturulan mekanda bireylerin rahat etmesi adına resepsiyon hizmetleri günün her saatinde çalışmaktadır. Denize yürüme mesafinde bulunan mekan da havuz seçeneği yer almasa da bulunduğu konumu ve doğal güzellikleri itibari ile tatilcileri kendine hayran bırakabilecek bir nitelik taşımaktadır. Kabak koyunda tatil yapmak aynı zamanda da sessizliğin tadını çıkarmak isteyen bireyler adına belirtilen mekan son derece temiz ve ferahtır.

LİSSİYA HOTEL

Faralya köyünde yer alan otel de 12 adet oda sayısı bulunmak ile birlikte mekan aynı zamanda Ölüdeniz’e yürüme mesafesinde konumlanmış durumdadır. Standart oda ve yarım pansiyon seçeneklerinin yer aldığı otel de konaklamak isteyen bireylerin, salaş ve doğal mekanları seviyor olması son derece önem taşımaktadır. Genel olarak bölge itibari ile büyük ve gösterişli otel seçeneklerinin yer almadığı mekan da daha doğal konseptler ile tatilcilere hizmet verilmektedir. Plaja uzaklığın 2 km olduğu otel de birbirinden farklı masaj ve spa seçenekleri de yer almaktadır. Hem tatil yapıp aynı zamanda da rahatlamak ve masajın keyfine varmak istiyorsanız eğer Lissiya hotel mutlaka bakmanız gereken mekanlar arasında yer almak ile birlikte aynı zamanda son derece rahatlatıcı ve huzurludur.

SEAVİEW FARALYA

Faralya köyünde yer alan otel de toplamda 4 oda bulunmasına rağmen mekan oldukça geniş ve ferahtır. Suit konseptte hizmet veren odalarda, kullanıcıların yararlanması adına birbirinden farklı hizmetler oluşturulurken aynı zamanda mekan, tatil boyunca manzara olmadan yapamam diyen kullanıcıları adına oldukça büyük ve görkemli bir manzaraya sahiptir. Oda kahvaltı seçeneğinin yer aldığı mekanda ise halka açık plaj bulunmaktadır. ücretli aktivitelerin yanı sıra çalışma seçeneklerinin de yer aldığı otel de balayı çiftlerine özel birbirinden farklı konseptler yer almaktadır. Balayı geçirmek istiyorsanız eğer gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz mekanlardan bir tanesi olan otel de kendinizi özel hissetmeniz adına pek çok hizmet ve aktivite yer almaktadır.

BUTTERFLY GUEST HOUSE

Faralya köyünde yer alan mekanda 6 adet oda seçeneği yer almaktadır. dalaman havaalanına da yaklaşık olarak 100 km uzaklıkta bulunan otel de genel olarak konaklama seçenekleri bungalov tarzı evler üzerinden oluşturulmuş durumdadır. Bahçe seçeneklerinin yer aldığı mekan, tam olarak bir tatil köyü konseptinde oluşturulmamış olsa da bireylerin rahat etmesi adına daha doğal ve salaş aktiviteler de yer almaktadır. Plaja uzaklığı 1 km olan otel de konaklamak isteyen kullanıcılar adına su sporları ve safari gibi farklı aktiviteler de yer almaktadır. Deniz tatili yapmak ve aynı zamanda da doğa ile iç içe bir ortamda konaklamak isteyen bireyler adına son derece doğru bir tercih olabilecek Butterfly house, aynı zamanda el değmemiş yeşillikler içerisinde yer alması nedeniyle de tatilcilerin en çok ziyaret ettikleri mekanlar arasında yerini almış durumdadır. Konaklama seçenekleri ise diğer mekanlara göre daha uygundur.

ZAKROS HOTEL LKYİA

Rodos adaları ve akdeniz manzarası olan otel son derece modern bir dokuda oluşturulmasının yanı sıra 16 adet oda sayısına sahiptir. Kabak ve faralya koyları içerisinde en iyi konumlardan bir tanesine oluşturulmuş olan mekanda eşsiz deniz manzarası tüm tatilcileri büyüler niteliktedir. Suit oda ve balayı odası seçeneklerinin yer aldığı otel, tatilcilerin ve balayı geçirmek isteyen bireylerin rahatlıkla konaklayabilecekleri bir mekan olmak ile birlikte eğer tatilde doğa ile iç içe ve aynı zamanda konforlu bir mekanda olmak isterseniz eğer mutlaka görmeniz gereken mekanlar arasındadır. Açık yüzme havuzu seçeneklerinin de yer aldığı mekanda denize girme seçenekleri yer almakta ve kendine ait iskelesi bulunmaktadır. Tatilde keyif yapmak ve eşsiz manzaranın tadını çıkarmak isteyen bireyler adına belirtilen otel son derece keyiflidir.