Genel

İZMİR TATİL PLANINIZA BUNLARI DA EKLEYİN

İzmir, tatil yapabilmek için en özel ve en güzel yerler arasında yer almaktadır. Eğer sizler de önümüzdeki sezonlar için bir İzmir tatil planı yapıyorsanız bilmeniz gereken püf noktalar mevcuttur. İzmir hem doğal güzellikleriyle hem uygun fiyatlı otel, pansiyon, hostel ve konaklama yerleriyle hem tarihi zenginlikleri hem de yemek ve müzik kültürü ile gece hayatının canlılığıyla  sıcak ve cana yakın insanların taşıdığı iklim ile geniş ve kültürel bir bilgi ve tarih birikimine sahip olmasıyla ve özellikle de geçmişten günümüze pek çok medeniyete yapmış olduğu ev sahipliği ile bünyesinde barındırdığı izler sayesinde her zaman tatillerinizi geçirebileceğiniz cennet bir şehirdir. Burada yer alan tüm güzellikler tatilinizi canlandıracak ve olabildiğince memnun bir şekilde geçirmenize olanak sağlayacaktır. İzmir’de yer alan başlıca gezilip görülmesi gereken yerler ise Efes, Kuş Adası, Özdere, Gümül ve Teos olarak bilinir. Deniziyle, kumuyla, güneşiyle ve özellikle de doğal güzellikleri ile içinizi ferahlatan bir yapısı vardır.

izmir 2

İZMİR’DE YER ALAN KONAKLAMA ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

Eğer bir İzmir tatil planı düşünüyorsanız elbette buraya gitmeden önce var olan konaklama türlerini, fiyatları ve özelliklerini araştırmanız gerekmektedir. Kapsamlı bir şekilde araştırma yaparak gittiğinizde daha kolay ve kaliteli bir tatil geçirme imkanını elde etmiş olursunuz. İzmir’in pek çok tatil beldesi ve konaklama yeri mevcuttur. Oteller, pansiyonlar ve hosteller en uygun fiyatları ve indirimleri ile müşterilere sunulmaktadır. Gümüldür tatil beldesinde yer alan Denizaltı Holiday Village, Seferihisar’da yer alan Lebedos Princess Hotel ve Kahramanlar’da yer alan Vesta Fuar Hotel genellikle en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Fiyatları da kişi başı ve gecelik olarak düzenlenir. Ancak dilediğiniz ödeme seçeneğinden yararlanma imkanınız vardır. Yani nakit paranız yoksa dahi kredi kartı ile taksit imkanlarından yararlanabileceğiniz konaklama yerleridir.

izmir 3

İZMİR TATİL PLANI İÇİN KULLANICI TAVSİYELERİ NELERDİR?

İzmir tatil planı yapan ve bunu hayata uyarlayan kullanıcılar, pek çok yorum ve eleştiri adresinde duygu ve düşüncelerini arz etmektedir. Bunun sonucunda alınan verilere göre ise, kullanıcıların İzmir ve çevresinde geçirdikleri tatilden bir hayli memnun kaldıkları, bir daha mutlaka yeniden geçirmek isteyecekleri ve her sezon tatil planlarına İzmir’i eklemeye devam edeceklerini belirtmektedirler. Tavsiyeleri ise mutlaka gezilip görülmesi gereken yerleri gezmeniz, bavulunuzu bolca hazırlamanız ve kalabildiğiniz kadar uzun süre kalmanızdır.