Genel

İSTANBUL OTELLERİ

İSTANBUL OTELLERİ

İstanbul tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda modern bir şehir olması nedeniyle de her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bizans ve osmanlı döneminden kalan pek çok tarihi esere de ev sahipliği yapıyor olması, İstanbul’u daha da görülesi bir hale getirmektedir. Bu noktada İstanbul otelleri arayan bireyler adına birbirinden farklı seçenekler bulunmaktadır.

 FAİRMOST QUASAR

Boğaz manzarasına konumlanan ve oldukça merkezi bir bölge de Mecidiyeköy’de yer alan ihtişamlı Fairmost Quasar, kullanıcılarına farklı bir otel deneyimi yaşama imkanı oluşturmaktadır. Herşey dahil konsept ile çalışan otel de aynı zamanda birbirinden farklı kültürlere ait restoran ve barlar bulunmaktadır. willow Stream isimli spa merkezi de konaklayan müşterilerine masaj hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda otel Cevahir, Zorlu gibi merkezi ve popüler alışveriş merkezlerine oldukça yakındır.

MARRİOT OTEL ASİA OLDUKÇA POPÜLER

Marriot otel, İstanbul’da yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettikleri otellerden bir tanesi olmak ile birlikte Ataşehir’de konumlanmış durumdadır. Birbirinden farklı konsept ve özelliklerde yer alan odalarının yanı sıra herşey dahil konseptte hizmet veren firma da açık büfe mutfak, birbirinden farklı lezzetlere ev sahipliği yapmaktadır. Ücretli özel otopark yerinin bulunduğu otel de engelli bireyler adına da birbirinden farklı geçiş alanı ve oda bulunmaktadır. İstanbul otel noktasında birbirinden farklı seçenekler içerisinden Marriot, şık ve zarif içerik sevenler adına oldukça ideal.

LE MERİDİEN ETİLER

Le meridien Etiler de yer alan, residance özelliğinin yanı sıra otel konsepti ile de bireylere hizmet veren otellerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Köprü ve boğaz manzaraları bir otel olan Le Meridien, 259 tane odaya sahip bir merkezdir. Araba kiralama ve birbirinden farklı otopark hizmetlerinin yer aldığı otel de balayı çiftlerine de özel birbirinden farklı oda ve içerik konseptleri yer almaktadır. Aynı zamanda otel içerisinde alışveriş merkezi ve kuaför seçenekleri de yer almaktadır.

HOTEL SUADİYE

Hotel Suadiye, İstanbul’da yer alan en popüler otellerden bir tanesi olmak ile birlikte Kadıköy iskelesine oldukça yakın olan otel, aynı zamanda Sabiha Gökçen havaalanına da 18 km uzaklıkta yer almaktadır. Herşey dahil konseptte hizmet veren otel de ücretsiz wifi seçenekleri de yer almaktadır. otele giriş saatleri 13.00 olarak belirlenirken çıkış saatleri ise 12.00 olarak belirtilmiş durumdadır. Otel de oda kahvaltı seçeneği de yer almaktadır.

TİTANİC BUSİNESS OTEL KARTAL

İstanbul otelleri içerisinde özellikle Anadolu yakasında konaklamak isteyen bireylerin yaygın tercihleri arasında yer alan Titanic Business otel Kartal, 192 odadan oluşmakta ve Kartal’da hizmet vermektedir. Ucuz İstanbul otelleri içerisinde gösterilebilen merkez, herşey dahil konseptinin yanı sıra oda kahvaltı seçeneğini de kullanıcılarına sağlamaktadır. Otel de pek çok oda deniz manzaralıdır.