Genel

Hafta Sonu Tatili Size Çok Yakın

Bir hafta sonu tatili önerimizi olarak sizlere Abant Gölü diyoruz.

Abant Gölü yer altında meydana gelen tektonik çöküntüler sonucunda oluşan eşsiz doğası ile her mevsim ayrı bir güzelliğe sahiptir. Ulaşım açısından oldukça kolay gidilebilen Abant Gölü birkaç kaynak suyu ve yağmur suları ile beslenmektedir. Doğa severler için adeta bir cennet sayılabilecek Abant Gölü doğal yaşam renkleri ile de çok çeşitlidir. Kışın aşırı gece soğukları ile de donan göl fotoğraf turizmi için kaçırılmayacak yerler arasındadır.

Büyük Abant Hotel bu eşsiz manzara seyri için konaklanabilecek en doğru yerlerden birisi diyebiliriz.  Mutlaka yapmanız gerekenler arasında bölgeye yakın olan Kartalkaya Kayak Merkezinde kayak yapma imkanı, Göle çok yakın olan Mudurnu , Yedi göller milli parkı ziyaret edip muhteşem manzaraları  seyir ve fotoğraflama, Abant Gölü’nde fayton ile tur, Sünnet Gölü ve Gölcük ziyaretleri  önerilerimizdir.

Peki bu eşsiz güzel yerler size ne kadar mı uzak?

İstanbul’a 258 km, Ankara’ya 225 km, Düzce’den 60 km, Bolu’dan 33 km, Mudurnu’ya 20 km, mesafelerle hafta sonu tatili yapabilirsiniz.

2017 Kış sezonunda otelz.com  hafta sonu tatil fırsatları sizlere en hafta sonu tatiliniz için en uygun konaklama seçeneklerini sunar üstelik en iyi fiyat ile…