Genel

Fethiye’de Krallar Gibi İndirim Kazanacağınız 5 Erken Rezervasyon Oteli

Fethiye’de Krallar Gibi İndirim Kazanacağınız 5 Erken Rezervasyon Oteli

 

Fethiye erken rezervasyon otelleri 2017 fırsatlarından yararlanmak isteyenler için otel kampanyalar düzenlemektedir.

Erken rezervasyon yapanların fiyat konusunda da önemli avantajları bulunmaktadır.

 1-Montebello Resort Hotel (4 yıldızlı otel)

Ulaşımı

11 km mesafedeki Fethiye ilçe merkezine ve otogarına karayolu ile kısa zamanda ulaşmanız mümkündür. Havayolu ile otele gelmek isterseniz Dalaman Havaalanı üzerinden gelebilirsiniz. Otelin Dalaman Havaalanı’na uzaklığı 64 km’dir.           

Odalarının Özellikleri

Superior oda tipi ile bulunan toplam 150 oda sayısı ile Fethiye’nin Ölü Deniz Plajı kıyısında bulunan en kaliteli otellerdendir. Odalarında her detay düşünülmüş ve müşterilerin rahatını en üst seviyede sağlayacak şekilde donatılmıştır.

Plaj Özellikleri

500 m otele uzaklık, halka açık plaj, kum plaj, kum ve çakıl karışık plaj, kıyıdan itibaren derin deniz, kıyıda sığ deniz, ücretsiz şezlon ve ücretsiz şemsiye hizmetleri ile özelliklenmiş bir plaja sahiptir.

Ücretsiz Hizmetleri

Ücretsiz wifi ve ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır. Plajında verdiği ücretsiz hizmetlere ek olarak bu hizmetleri de ücretsiz olarak vermektedir.

Erken Rezervasyon

Ölü Deniz Plajı’na 500 m mesafede olan bu otelde konaklamak için yapılacak erken rezervasyonla fiyat konusunda önemli avantajlar elde etmek mümkündür.

2- Montebello Deluxe Hotel (3 yıldızlı)

Otel Hakkında

  Toplam oda sayısı 100 olan otel, Montebello oteller zincirine dahil olduğu bilinmektedir. Ölü Deniz Koyu, plajı ve milli parkına oldukça yakın mesafededir. Ulaşım konusunda da önemli avantajlara sahip otelin bulunduğu plajın ismi Belcekız plajıdır.

Plaj Özellikleri

400 m otele uzaklık, halka açık plaj, kum plaj, kum ve çakıl karışık plaj, kıyıdan itibaren derin deniz, kıyıda sığ deniz, ücretsiz şezlon ve ücretsiz şemsiye hizmetleri ile özelliklenmiş bir plaja sahiptir.

 

 

Ücretsiz Hizmetleri

Ücretsiz wifi ve ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır. Plajında verdiği ücretsiz hizmetlere ek olarak bu hizmetleri de ücretsiz olarak vermektedir.

Ulaşım Olanakları

Otele ulaşmak için kullanılabilecek ulaşım olanakları araç kiralama, ücretli havaalanı servisi, ücretli transfer servisi olarak sunulmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fethiye’nin doğal güzellik ve zenginliklerine yakın ve içiçe olan otelde erken rezervasyon ile önemli avantalar sağlamak mümkündür. Antalya ve Muğla’ya oldukça yakın, merkezi havaalanlarına kısa sürede ulaşılabilecek mesafede olan otel ile tatilinizi eğlenceli hale getirmek sizin elinizde.

3-Sunshine Holiday Resort

Odalarının Özellikleri

Fethiye herşey dahil uygun oteller için birbirinden özel fırsatlar sunulmaktadır. Muğla, Fethiye, Ovacık beldesinde bulunan otel, toplamda 204 odaya sahiptir. Odalarının konforu ve lüksü yerinde ve yüksek memnuniyet oluşturacak bir dekorla oluşturulmuştur. Banyo, duş ve diğer dinleti ve donatı alanları ile her mekanı ve alanı tatilcilerin rahatını düşünerek yapılmıştır.

Ulaşımı

Fethiye otogarına 7,5 km uzaklıkta olan otele kara yolu ile gelebileceğiniz gibi havayolu ile de ulaşmanız mümkündür. Dalaman Havaalanı’nı kullanarak otele 60 km mesafe yakına kadar hava yolu ile gelebilirsiniz. Dalaman Havaalanı’na geldikten sonra karayolu ile Fethiye’ye ve otele ulaşabilirsiniz.

Plaj Özellikleri

5 km otele uzaklığı, halka açık oluşu, kum oluşu, kıyada ve sığ deniz oluşu, şezlong ve şemsiye ile plaj havlusunun ücretsiz oluşu plaj özellikleri arasındadır.

Erken Rezervasyon

Bir çok otel gibi Sunshine Holiday Resort Otel de müşterilerine erken rezervasyon ile önemli avantajlar sağlamaktadır.

 

 

 

4-Yel Holiday Resort (3 Yıldızlı)

Ulaşım

Fethiye ölüdeniz erken rezervasyon otelleri için geri sayım başladı. Ölü Deniz Plajına 5 km gibi bir mesafede bulunan otel Fethiye’nin Ovacık Beldesi’nde yer almaktadır. Dalaman havaalanına yakınlığı 55 km olan otel, Hisarönüne isi 2 km uzaklıktadır. Doğanın içinde bir tatil düşünenler daha uygun fiyatla bu otelde kalmak isterlerse erken rezervasyon yaptırarak erken rezervasyonun avantajlarından yararlanmalıdır.

Odalarının Özellikleri

Otelde toplamda 133 standart tip oda bulunmaktadır. Aile ve çocuk için uygun tasarlanmış odalarda 6 yaşına kadar olan çocukların konaklaması ücretsizdir. Odalarda tatilcilerin her nevi ihtiyacına cevap verecek türde tatil eşyaları bulunmaktadır. Banyolu odalarında istirahat yapmanın tadına doyamayacağınızdan eminiz.

Plaj Özellikleri

Son derece uygun ve güzel bir plajı bulunan otelin, plaj özellikleri otele 4 km mesafede oluşu, plaj huttle servisinin olması ve bu servisin ücretsiz oluşu, kum plajının oluşu, ücretli şezlong ve şemsiye hizmetleridir.

Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon yaptırarak bu kaliteli ve konforlu odalara sahip otelde siz de yaz tatilinizi daha önce hiç yaşamadığınız kadar güzel ve eğlenceli geçirebilirsiniz. Erken rezervasyon ile otel fiyatlarının daha uygun olduğunu hatırlatmak isteriz. Hem kaliteli bir mekanda tatil yapmak da hem de daha uygun fiyata bu tatili gerçekleştirmek için oteli arayarak erken rezervasyon yaptırmalısınız.

5-Edasu Hotels

Otel Hakkında

Oda sayısı 70 olan otel, Ege Denizi’nin mavisi ile buluşmuş bir oteldir. Ovacık Beldesi’nde bulunan otel, kaliteli odaları ve doğa ile içiçe konumu ile tatilcilerini beklemektedir. Edasu Hotels’te tatil yapmak ve erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak için otelle bağlantıya geçerek erken rezervasyon yaptırmalısınız.

Odalarının Özellikleri

Standart ve bungalov tarzda iki tip odaya sahiptir. Toplamda 70 olan oda sayısının tamamında kaliteli ve konforlu bir ortam bulabilirsiniz. Otelin odalarında 6 yaşına kadar olan 1 çocuğun konaklaması ücretsizdir. Odaların özellikleri ayrıca aile odaları, ara kapılı odalar ve sigara içilmeyen odalar olarak tanımlanmaktadır.

 

Ulaşım Olanakları

Fethiye’de bulunan otele ulaşmak için karayolunu kullanan müşteriler olduğu gibi havayolu ile gelen müşteriler de olmaktadır. En yakın havaalanına kadar havayolu ile gelen müşteriler tekrar kara yolunu zorunlu tercih yaparak otele ulaşabilmektedirler. Araba kiralama, bisiklet kiralama transfer servisi ile ücretli olarak otele karayolundan ulaşmak mümkündür.

Sosyal Alanları

Otelin sosyal alanları arasında güneşlenme terası, normal teras, tv odası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz olarak yapılabilecek bir çok sportif aktivite alanı bulunmaktadır.

Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon yaptırarak otelin tatil olanaklarından hem herkesten önce hem de daha uygun fiyata yararlanmanız mümkündür.