Genel

FETHİYE OTELLERİ

FETHİYE OTELLERİ

Fethiye günümüzde en çok tercih edilen yazlık mekanlardan bir tanesi olmak ile birlikte, son dönemde popülerliği oldukça fazla artmış tatil beldeleri arasında yerini almış durumdadır. egenin en güzel noktalarından bir tanesinde yer alan Fethiye, aynı zamanda doğal güzellikleri ve birbirinden farklı tarihi yapıları ile de bireyleri memnun etmektedir. Bu noktada hem yerli hem de yabancı turistlerin konaklaması adına farklı otel seçenekleri oluşturulmak ile birlikte bireylerin bütçelerine uygun da pek çok seçenek bulunmaktadır. Fethiye otelleri içerisinde arama yapmak isteyen bireyler adına çeşitli konseptler yer almaktadır.

HİLLSİDE BEACH CLUB

Toplam oda sayısının 330 olduğu Hillside beach club otel, Fethiye’nin en önemli noktalarının birinde, ölüdeniz manzaralı olarak konumlanmış durumdadır. Kendine ait mavi bayraklı plajının yer aldığı otel de birbirinden farklı deniz veya dağ manzaralı odalar bulunmak ile birlikte aynı zamanda herşey dahil konsept yer almaktadır. Ücretsiz wifi ve otopark seçeneklerinin de yer aldığı merkezde bireylerin rahat etmesi adına pek çok spa ve sağlık merkezi çeşitleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda otel de çocukların da eğlenmesi adına oyun ve etkinlikler de yer almaktadır. Genel olarak otel aile konseptinde bireylere hizmet vermektedir.

BELCEKIZ BEACH HOLİDAY VİLLAGE

Toplamda 213 adet odası bulunan Belcekız beach otel, ölüdeniz mevkiinde bireylere hizmet vermek ile birlikte büyük bir alana oluşturulmuş olması nedeniyle kullanıcılarına pek çok aktivite imkanı sunmaktadır. Deniz sörf ya da sporları yapabilmeleri adına farklı olanakların bulunduğu otel de herşey dahil konseptte hizmet verilmek ile birlikte Dalaman havaalanına ise 60 km uzaklıktadır.  Hisarönüne ve Fethiye merkeze de yakın mesafede bulunan otel de halka açık plaj yer almaktadır.

FLAMİNGO HOTEL&SPA

Ölüdeniz plajını kuşbaşı bir noktadan gören otel de 213 adet oda bulunmak ile birlikte aynı zamanda bireylerin rahat etmesi adına spa ve masaj seçenekleri de yer almaktadır. Profesyonel masaj yapan uzmanlar tarafından oluşturulan masajlar sonrasında bireylerin rahat etmesi adına otel de deniz manzaralı pek çok konaklama alanı da bulunmaktadır.

EDASU ARTEMİSİA ROYAL PARK CLUB

Fethiye otel seçenekleri içerisinde en çok tercih edilen mekanlardan bir tanesi olan Edasu park club, 48 adet odası ile bireylere hizmet veren butik oteller içerisinde yer almaktadır. ölüdeniz merkeze ve Fethiye merkeze 2,5 km uzaklıkta olan otel merkezi bir konumda yer almak ile birlikte aynı zamanda deniz ve dağ manzaralı pek çok oda seçeneği de yer almaktadır. Otel de bunlara ek olarak ise balatı çiftlerine özel oda seçenekleri ve bazı ikram türleri de yer almaktadır.

GARCİA RESORT & SPA

Belcekız plajına yakın bir mesafede konumlanan otel, ucuz fethiye otelleri içerisinde bireylerin zevkine hitap eden, 161 odası ile müşterilerine hizmet veren, kaliteli ve modern bir yapı olarak dikkat çekmektedir.