Genel

Eşsiz Kayak Otelleri ile Uludağ

Uludağ’da Eşsiz Kayak Otelleri

Kış aylarını yaşadığınız şu günlerde ufak bir tatile herkesin ihtiyacı olabiliyor. Ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte küçük bir kış tatiline çıkmayı isteyebilirsiniz. Bu kış gitmek istediğiniz yerde otel hakkında bir karar vermemişseniz Otelz.com size karar vermek hakkında yardımcı olabilir. Otelz.com’da yalnızca kayak otelleri değil Türkiye ve Kıbrıs’ta bulunan yaklaşık olarak 5886 otelin rezervasyon işlemlerini yapabilirsiniz. Ülkemizde kış turizmi açısından bakılacak olursa Uludağ neredeyse kış turizminin ilk adresi oluyor. Uludağ kayak otelleri bakımından çok geniş bir yelpazeye sahip olup konuklarına kaliteli hizmet güvencesi veriyor. Eğer siz de bu kış Uludağ’da küçük bir kaçamak yapmak istiyorsanız Otelz.com’dan konaklayacağınız kayak otellerini araştırıp rezerve edebilirsiniz.

Beceren Otel Uludağ

Beceren Otel, Uludağ otelleri arasından en çok tercih edilen otellerden biridir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile konuklarına konforlu ve kaliteli bir hizmet sunar. Kayak pistlerine yakın oluşu da dilediğiniz zaman kayak yapmak isteyen konuklar için oldukça caziptir. Otelz.com ile dilediğiniz odayı uygun fiyatlar ve fırsatlarla rezerve edebilirsiniz. Otelz.com’da hiçbir şekilde ön ödeme vermeden yalnızca rezervasyon yapıp, ücreti otele gittiğinizde verebiliyorsunuz.

Uslan Otel Uludağ

Uslan Otel Uludağ yıllardır kış tatilcilerinin gözde otellerinden birisidir ve her kış geldiğinde çok fazla tercih edilir. Yalnızca standart oda tipleri bulunan Uslan Otel Uludağ’da kayak yapmak da oldukça kolaydır. Kayak öğrenmek isteyen konuklarına belirli ücretlerle kayak dersleri verilir. En çok tercih edilen Otelz.com sizler için en uygun oteli en düşük fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir. Üstelik rezervasyon ücreti ödemeden bu işlemleri yapabilirsiniz.

Kar Otel Uludağ

Kar Otel Uludağ, kış aylarında gidebileceğiniz konforlu otellerden bir tanesidir. Otelin konforu ve kalitesi bakımından konuklarından tam not alan otel, yalnızca standart tipte odalara sahiptir. Ailenizle ya da küçük arkadaş grubunuzla gidebileceğiniz bu otelde fiyatlar da oldukça uygun görünüyor. Otelz.com aileniz ve sevdikleriniz için hiçbir ön ödeme ücreti almadan rezervasyon işlemlerinizi hallederek size keyifli tatiller diler.

Kaya Otel Uludağ

Kaya Otel yıllardır deneyimli ve kaliteli hizmet anlayışı ile oda sayısının fazlalığı ve çeşitliliği aynı zamanda Bursa Merkez’e çok yakın mesafede olan bir oteldir. Kayak pistleri ise otele oldukça yakındır.  Böylece dilediğiniz zaman aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte Uludağ’ın kayak keyfini çıkarabilirsiniz. Kusursuz hizmeti ve konuklarına konfor sağlayacak her imkanı sunan Kaya Otel, içinde bir otelde olması gereken her olanağı barındırıyor. Otelz.com ayrıcalığı ile siz de kalacağınız oteli hiçbir ücret ödemeden rezerve edip tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Fahri Otel Uludağ

Fahri Otel, ünlü kayak merkezi Uludağ’da konaklayabileceğiniz ve memnun kalabileceğiniz bir oteldir. Tesislerinin kayak merkezlerine çok yakın olması kayak severler için oldukça iyi bir özelliktir. Otelin içinde ya da otelin dışında canınız hiç sıkılmadan tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Otelz.com sitesine girdiğinizde sol bölümdeki arama motoruna gidiş ve dönüş tarihlerinizi girip, konaklamak istediğiniz odanın fiyatlarını ve konumunu görebilirsiniz. Böylece size en uygun oteli rahat bir şekilde rezerve edebilirsiniz.

 

.

.

 

.