Genel

Erken Rezervasyon Fırsatları Çeşme

Çeşme Erken Rezervasyon Fırsatı İçin Son Fırsat!

Erken rezervasyon 2017 fırsatları arasında Çeşme tercih edilen tatil yörelerindendir.

Erken rezervasyon ile size önemli fiyat ve konaklama avantajları sağlayacak Çeşme’de bulunan 5 otel hakkında kısa ve önemli bilgileri derleyerek sizler için aşağıda açıklayacağız.

1-Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme

Ulaşım

Muğla’nın Çeşme ilçesinde bulunan Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme Oteli’nin oda sayısı toplam 228’dir.  Denizden yüksekliği ve yakınlığı sıfır kilometredir. Çeşme şehir merkezine 2 km, Alaçatı’nın şehir merkezine ise 4 km mesafede olan Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme Oteli’ne hava yolu ile ulaşmak da mümkündür. Otele 80 km mesafede bulunan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na talep doğrultusunda düzenlenen servisler ile havayolu ile otele ulaşmak ve otelden ayrılmak mümkün olmaktadır.

Odalarının Özellikleri

Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme Otel’in toplamda 228 olan odalarının 118 adedi boyalık oda, 104 adedi ise beach oda olarak ve 6 adedi ise villa olarak yapılmıştır. Farklı konsept ve dekorasyona sahip olan bu odalarda toplam 600 yatak bulunmaktadır. Jakuzi ve banyonun bulunduğu odalarda birçok ihtiyaca cevap verecek olan eşya ve ürünler bulunmaktadır. Otelde konaklamak için ödenen ücret sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerini de karşılamaktadır. Farklı mutfaklardan farklı kültür ve ülkelere ait yemeklerden tadabilmeniz de mümkündür.

Plaj Özellikleri

 Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme Oteli denize çok yakındır ve yürüyerek gidilebilmektedir. Kaliteli kuma sahip plajı ile Ege Denizi’nin mavi suları ile tatilcileri eşsiz bir randevuda buluşturmaktadırlar.

Otelin denize ve plaja yakınlığı söz konusu olduğu gibi havuzu da bulunmaktadır. Diğer dinleti ve sosyal tesisleri de sahip olan otelde bir çok sportif ve sosyal aktivitede bulunabilirsiniz.

Erken Rezervasyon

Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme Otel’in kaliteli hizmet ve vazgeçilmez tatil olanaklarından uygun fiyata yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Erken rezervasyon ile hem bu otelde tatil yapmayı garanti edersiniz hem de tatili daha uygun fiyata yapabilirsiniz.

2-Altın Yunus Resort & Thermal Hotel

Ulaşım

Altın Yunus Resort & Thermal Hotel, Çeşme merkezine 3 km mesafede bulunmaktadır. Diğer önemli merkezlere de önemli derecede yakın olan otele ulaşmak için bir çok ulaşım seçeneği bulunmaktadır.

Odalarının Özellikleri

Ege Denizi kıyılarında bulunan ve Çeşme’nin güzide otellerinden olan Altın Yunus Resort & Thermal Hotel sahip olduğu 465 gibi yüksek sayıdaki oda sayısı ile Çeşme’ye tatile gelmek isteyenlere önemli bir konaklama imkanı tanımaktadır. Aile ve standart otel odaları ile toplamda 1000 adet odaya sahiptir.

Sosyal Alanları

Özel konsept ve tasarıma sahip olarak Altın Yunus Resort & Thermal Hotel mimarisine uygun olarak yapılmış marinası otelin en gözde alanlarındandır. 200 adet yatın barınabileceği marinası ile tüm dünya turistlerine kaliteli bir tatil imkanı sağlamaktadır. Altın Yunus Resort & Thermal Hotel’in kaliteli tatil imkanlarından faydalanmak için erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilirsiniz.

3Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Otel Hakkında

Erken rezervasyon tatil 2017 fırsatlarından bir tanesi Radisson Blu Resort & Spa Çeşme.

Beş yıldızlı oteller arasında olan Radisson Blu Resort & Spa Çeşme, plaja yakınlığı ile ve yüksek konforu ile bilinen bir oteldir. Toplam 311 adet odası bulunmaktadır. 1000 km² gibi büyük bir açık havuza sahiptir. Hamam, sauna ve fitness salonları ile ünlüdür.

Odalarının Özellikleri

Odaları kaliteli, en iyi tonda boya ve tasarıma sahip, en iyi şekilde dekore edilmiş ve tüm ihtiyaçlar düşünülerek yapılmıştır. Otel, zengir içeriğe sahiptir. Sosyal ve özel dinleti ve donatı alanları ile başdöndürücü bir zenginliğe sahip olan otelde tatil yaparak lüks ve konforu bir arada yaşamak ve eşsiz bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmalısınız.

Plaj Özellikleri

Denize sıfır, tesise özel plaj, kum plaj, mavi bayrak, iskele, ücretsiz şezlong ve ücretsiz şemsiye, ücretsiz plaj havlusu otelin plajının sahip olduğu özelliklerdir.

 

4-Pırıl Hotel Thermal Beauty & Spa

Otel Hakkında

2017 yaz erken rezervasyon ile özel bir tatil fırsatları… Çeşme yat limanına son derece yakın olan Pırıl Hotel Thermal Beauty & Spa otel, Alaçatı’ya ise sadece 15 dakikalık uzaklıktadır. Toplam 140 odası bulunmaktadır. 300 kişi kapasiteli dünyanın bir çok ülkesinin mutfaklarına ait yemekleri mutfağında bulunduran otelin 2 adet de açık havuzu bulunmaktadır. Çocuklar için özellikle üretilmiş olan havuzu bulunmaktadır.  Akla gelebilecek bir çok sosyal tesis ve dinleti alanları ile tatil merkezlerinde bulabileceğiniz tüm aktivite alanlarına sahiptir.

Ücretsiz Hizmetleri

Birçok farklı aktivitenin yapılabileceği alanlar için ayrıca ücret ödemek gibi bir durum söz konusu değildir. Dünyanın sayılı otelleri arasında olmasına neden olan termal kaynak suyu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Doğal Farklı Özellikleri

Pırıl Hotel Thermal Beauty & Spa Otel, Çeşme’de bulunduğu konum, Çeşme’nin iklim özellikleri, ulaşım avantajları, erişim kolaylığı gibi bir çok özelliği bakımından termal tesisler arasında da sayılı tesislerden biri olmayı başarmıştır. Sahip olduğu termal sularının bir çok hastalığa iyi geldiği ispatlanmıştır.

Erken Rezervasyon

Pırıl Hotel Thermal Beauty & Spa otelin zengin içerikli tesis ve alanlarında bir taraftan tatil yapmak bir taraftan da şifa bulmak için biran önce rezervasyon yapmalısınız. Erken rezervasyonlarda elde edeceğiniz uygun fiyat avantajları ile tatilinizi daha ucuz yapabilirsiniz.

5-Antmare Hotel

Ulaşımı ve Otel Hakkında Kısa Bilgi

Antmare Hotel, İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 80 km mesafede verdiği hizmet ile havayolu ile gelmek isteyen müşterilerine gerekli hallerde servis tahsis edebilmektedir. Alaçatı merkezine 3 km mesafede faaliyetlerini sürdüren Antmare Hotel, Alaçatı’nın girişinde yer almaktadır.

Odalarının Özellikleri

Bulunduğu alan itibari ile farklı bir konsept, mimari anlayış ile üretilmiş ve konaklayanların tam manası ile dinlenebileceği ve huzurlu bir ortam bulabileceği bir anlayışla dekore edilmiş ve yapılmıştır. Özellikle aileler için önerilebilecek dinlenme ve tatil mekanları arasında olan Antmare Hotel’in odaları aileler için düşünülmüş ve dekore edilmiş odalardır.      Tatil yaparken bir taraftan da aile olarak eğlenebilecekleri alanlar arayanlar için bulunmaz bir mekandır. Alaçatı’nın merkezine yakın, doğa ile içiçe olan konumu sayesinde taze köy ürünleri ile mutfağını zenginleştirmiş ve müşterilerin damak tadını doyumsuz lezzetlerle tanıştırmıştır.

Erken Rezervasyon

Antmare Hotel ile tatil yaparak eşsiz güzellikleri yaşamak istiyorsanız erken rezervasyon avantajlarından yararlanmalısınız. Erken rezervasyon ile  daha uygun fiyata konaklama yapabilirsiniz.