Genel

Erken Rezervasyon Fırsatıyla Güzel Bir Marmaris Tatili

Erken Rezervasyon Fırsatıyla Güzel Bir Marmaris Tatili Yapabilmeniz için 5 Otel

Marmaris, Ege denizi ile Akdeniz’in kesiştiği noktada Ege kıyılarının en büyük tatil beldelerinden birisidir. Muğla iline bağlı ilçe bir liman kentidir. Marmaris’te çamlarla kaplı ormanlar bir yanda, uzun sahil şeridi diğer yanda muhteşem manzarasıyla her yıl binlerce yerli yabancı turist ağırlanmaktadır. Bu yüzden buraya Turizm cenneti olarak da isimlendirilebilir.

Marmaris de gezilecek yerlerde oldukça fazladır. İçmeler ve Turunç beldeleri konaklama için en fazla tercih edilen beldelerdir. Marmaris kalesi, kente hâkim bir noktada, tarihsel dokusuyla ziyaretçilerini karşılamaktadır.

Marmaris’in gece hayatı da diğer tatil yerlerine göre daha hareketlidir. Onlarca disko ve bar da tatilciler eğlenceli dakikalar yaşamaktadır.

Bu muhteşem tatil yeri olan Marmaris’i görmek isteyenler için işte erken rezervasyon avantajlarından da yararlanabileceğiniz 5 otel:

  1. Turunç Premium Hotel

Bölge:

Marmaris ilçesinin Turunç mevkiinde bulunan hotel, Marmaris’e 20 km, Dalaman havalimanına 120 km ve İzmir Havalimanına 260 km mesafededir.

Odalar:

Otelde dağ manzaralı standart oda, kısmi deniz manzaralı standart oda, deniz manzaralı standart oda, panoramik deniz manzaralı standart oda ve Premium oda olarak beş tip oda mevcuttur. Toplamda 213 adet oda vardır. Engelliler için özel odalar bulunur. Odalar klimalıdır. Odalar ayrıca uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların deniz manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

 

Tesis Özellikleri:

Otel 5 yıldızlı olup denize sıfırdır. Kendi özel kumsalı ve iskelesi, açık, kapalı yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu, fitness merkezi ve spa olanakları mevcuttur. Spa olanakları arasında sauna, Türk hamamı ve masaj hizmetleri sayılabilir. 24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli,  açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki alakart, açık ve kapalı restoranlar, dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Snack bar da gün boyunca atıştırmalıklar servis edilmektedir. Ayrıca havuz bar, gözleme köşesi, lobby bar ve vitamin bar da müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Eğlence:

Çocuklar için mini kulüp ve oyun alanı mevcuttur. Ayrıca erken rezervasyon ile faydalanabileceğiniz bu otelde masa tenisi, dart ve satranç da mevcuttur. Soft animasyon ekibi de müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

  1. Green Natura Diamond Hotel

Bölge:

Otel Marmaris merkezde Uzunyalı mevkiinde bulunmaktadır. İçmeler mevkiine 7 km, Dalaman Havalimanına 95 km mesafededir.

Odalar:

Otelde standart oda, standart deniz manzaralı oda, standart kısmi deniz manzaralı oda ve aile odası olarak dört tip oda mevcuttur. Toplamda 639 adet oda vardır. Odalar konforlu ve klimalıdır. Odalar ayrıca uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların deniz manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

Tesis Özellikleri:

Otel 5 yıldızlı olup denize sıfırdır. Kendi özel kumsalı, açık, kapalı yüzme havuzu, kaydıraklı havuz, çocuklar için yüzme havuzu, fitness merkezi ve spa olanakları mevcuttur. 24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli, araba kiralama, bisiklet kiralama hizmetleri ve açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

 

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki alakart ve açık büfe restoran dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Snack bar da müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Eğlence:

Çocuklar için mini kulüp ve oyun alanı mevcuttur. Ayrıca erken rezervasyon ile faydalanabileceğiniz bu otelde gece showları, gece kulübü ve animasyon ekibi de müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

  1. Turunç Resort Hotel

Bölge:

Otel Marmaris’e 20 km mesafede ki Turunç mevkiindedir.  Turunç da kendisine ait bir koyda tek başına müşterilerinin keşfedilmemiş kıyılara açılması için hizmet vermektedir.

Odalar:

Otelde aile odası, standart sahile yakın oda ve standart sahile uzak oda olarak üç tip oda mevcuttur. Toplamda 380 adet oda vardır. Odalar klimalıdır. Odalar ayrıca uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların deniz manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

Tesis Özellikleri:

Otel 5 yıldızlı olup denize sıfır huzur dolu bir ortamdadır. Açık, kapalı, çocuk havuzu ve spa olanakları mevcuttur. 24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli ve açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki açık ve kapalı restoranlarda dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Ayrıca havuz bar, disko bar, lobby bar ve snack bar da müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Eğlence:

Çocuklar için mini kulüp ve oyun alanı mevcuttur. Ayrıca erken rezervasyon ile faydalanabileceğiniz bu otelde masa tenisi, dart ve bilardo da mevcuttur. Gece Showları, disko ve animasyon ekibi de müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

  1. Grand Yazıcı Club Marmaris Palace Hotel

Bölge:

Otel Marmaris’e 10 dakikalık mesafede İçmeler mevkiinde bulunur.

Odalar:

Otelde standart oda, standart deniz manzaralı oda, bungalov standart oda, ekonomik oda ve aile odası olarak beş tip oda mevcuttur. Toplamda 459 adet oda vardır. Odalar klimalıdır. Odalar ayrıca uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların deniz manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

Tesis Özellikleri:

Otel 5 yıldızlı olup denize sıfır huzur dolu bir ortamdadır. Açık, kapalı, çocuk havuzu ve spa olanakları mevcuttur.  24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli, araba kiralama, bisiklet kiralama hizmetleri ve açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki alakart, açık, kapalı, açık büfe restoranlarda dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Ayrıca snack bar, disko bar, havuz bar ve lobby bar da bulunmaktadır.

Eğlence:

Çocuklar için mini kulüp ve oyun alanı mevcuttur. Ayrıca erken rezervasyon ile faydalanabileceğiniz bu otelde masa tenisi, dart ve bilardo da mevcuttur. Animasyon ekibi de müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

  1. Mirage World Hotel

Bölge:

Otel Marmaris’e 7 km, Dalaman Havalimanına 90 km mesafede İçmeler mevkiinde bulunmaktadır.

Odalar:

Otelde standart oda mevcuttur. Toplamda 242 adet oda vardır. Odalar klimalıdır. Odalar ayrıca uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların deniz manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

Tesis Özellikleri:

Otel 4 yıldızlı olup kumsala 80 m mesafededir. Açık, kapalı havuz, çocuk havuzu ve spa olanakları da mevcuttur. 24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli, araba kiralama hizmetleri ve açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki alakart, açık, kapalı, açık büfe restoranlarda dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Ayrıca snack bar, disko bar, havuz bar ve lobby bar da bulunmaktadır.

Eğlence:

Çocuklar için mini kulüp ve oyun alanı mevcuttur. Ayrıca erken rezervasyon ile faydalanabileceğiniz bu otelde masa tenisi, dart ve bilardo da mevcuttur. Animasyon ekibi de müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.