Destinasyon Türkiye

EN UYGUN TATİL

Yoğun geçen bir yılın ardından biraz tatil yapıp dinlenmek, bir lüks olmaktan ziyade insanın zorunlu ihtiyaçlarından bir tanesi. Üstelik yıl boyunca sergilenecek verimli bir çalışmanın da değişmez gerekliliklerinden. İyice dinlenerek, tazelenen çalışanlarının, işlerinin başına döndüklerinde daha verimli oldukları biliniyor. Fakat tatilin akıllıca planlananı makbul. Bütçenize göre olan tatil alternatiflerini keşfetmek çok önemli. Tatil pahalı olacak diye bir kaide yok. Aksine tatilinizi ne kadar ucuza getirirseniz, tatilin getirdiği manevi tatmin ve dinlenmeden o kadar menfaat sağlarsınız. Tatilinizi planlarken önce bütçenizi belirlemelisiniz. Tatile ne kadar para ayıracağınızı belirlediğinizde, uygun tatil fırsatları alternatiflerini daha sağlıklı olarak değerlendirebilirsiniz.

Tatil için en çok tercih edilen bölgelerden bir tanesi Ege. Bu bölgenin en çok turist çeken ili ise, cennet gibi beldeleriyle Muğla ilimiz. Sizler için Muğla beldelerindeki ucuz tatil imkânı sunan otelleri beldelere göre derledik.

Bodrum Tatili

Bir kez gidenin, ayrılırken yüreğinin bir parçasını da geride bıraktığı Bodrum, Ege’nin revaçta olan tatil beldelerinden. Havasıyla, iklimiyle, düşük nem oranıyla, eşsiz koylarıyla kusursuz bir tatil alternatifi. Tatilini Bodrum’da geçirmek isteyenler için Palm Garden Hotel uygun ve hesaplı bir seçenek. Bodrum’un en hareketli ve kozmopolit merkezi olan Gümbet’te bulunuyor. Sakin bir tatilin keyfini çıkartırken, eğlenceye de yakın olmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

 bodrum

 

Datça Tatili

Ünlü şair Can Yücel’in evinin de bulunduğu Datça, sakinliği, muhteşem doğası ve dost canlısı insanlarıyla biliniyor. Tatilini Datça’da geçirmeyi düşünenlere Knidos Antik Kenti’ni de mutlaka ziyaret etmelerini öneriyoruz. Knidos Butik Otel şehir merkezine 25 km, Knidos Antik Kenti’ne 15 km mesafedeki merkezi konumu ve uygun fiyatlarıyla ucuz tatil otelleri seçeneklerinden.

 

 datca

 

Marmaris Tatili

Marmaris özellikle İçmeler bölgesinin çam ormanlarıyla ve temiz havasıyla biliniyor. Ucuz ve uygun bir tatil yapmak isteyenlerin seçebilecekleri otel ise İçmeler merkezine sadece 50 metre uzaklıkta bulunan Vela Hotel.

 marmaris

 

Fethiye Tatili

Her yıl dünyanın dört bir yanından birçok turistin efsanevi güzellikteki Ölüdeniz’i görmek için geldiği Fethiye’de, bütçenize uygun bir tatil yapmak istiyorsanız, Ölüdeniz’den 1,5 km uzaklıktaki Sunshine Holiday Resort’u tercih edebilirsiniz.

fethiye