Genel

EĞLENCESİ BOL 5 FARKLI OTEL ÖNERİSİ

ANTALYA’DA EĞLENCESİ BOL 5 FARKLI OTEL ÖNERİSİ

                Tatil ve eğlence denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri şüphesiz Antalya ilidir. Antalya özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Tatil kimilerine göre dinlenerek geçerken kimilerine göre eğlenerek geçmeli. Peki böylesine cazip Antalya otelleri arasında hangisini seçmeli? Eğer siz Antalya eğlenceli oteller arasından birini seçecekseniz kafanız karışmasın…

                RİOLAVİTAS SPA&RESORT

Toplam 230 odası olan bu lüks ve modern otelde ne ararsanız bulabilirsiniz. Hem duygusal ve romantik bir tatilin hem de eğlence ve mutluluğun adresi olmayı başaran bir konsepti var. Misafirlerine en iyi Antalya otelleri arasında olduğunu ispatlarcasına harika bir manzara sunuyor. Temiz havanın ve huzurlu ortamın yarattığı enerjiyi eğlence mekanları ile çıkarabilirsiniz. Alternatifli birçok eğlence fırsatını sizlere sunuyor. Animasyon şovları, deniz ve su sporları, gece saatlerinde düzenlenen aktivitelerle Antalya eğlenceli oteller arasında yer almayı sonuna kadar hak ediyor.

                TİTANİC DELUXE BELEK

Bu harika otel doğal çam ormanları içerisinde ve 600 odalı bir konsepte sahiptir. muhteşem manzarasını görmek bile insanı heyecanlandırıyor. Spor aktiviteleri ile eğlencenin en güzelini yakalayabilirsiniz. Eğlenmek ve aktivitelere katılmak için kendinizi hep zinde tutmak isteyeceksiniz.

                WİND OF LARA HOTEL&SPA

Bir otel düşünün, Antalya otelleri içerisinde size her türlü imkanı tanısın. Hem şehir merkezine hem havalimanına son derece yakın olsun. Eğlencenin en coşkulu ve en yoğun yaşandığı otellernin başında gelen otelin konsepti ve modern tasarımı bile sizi eğlenceye çekecektir. Gündüz deniz ve havuz eğlenceleri, gece ise özel düzenlenen aktivitelerle eğlenceye doyacak, heyecanın hiç azalmadığını göreceksiniz.

                LİMAK LİMRA HOTEL&RESORT

Antalya eğlenceli oteller arasında kendine yer bulan otelin 815 odası var. Aile olarak gelen misafirleri için çocuklara özel aktiviteler sayesinde aileler için de bir numaralı tercihler arasında yer almayı sonuna kadar hak etmektedir. Rüyalarınızda görüp hayal ederek gerçekleştirebileceğiniz tüm özel anları ve heyecan dolu aktiviteleri sizlere sunuyor. Kemer merkezli tesisin plajı ve özel bahçeleri ile siz de eğlenceye doyacaksınız.

                GRAND PARK LARA

Antalya’da güneş zaten sizi sarıp sarmalayacaktır. Güneşin verdiği enerjiyi eğlenceye ve heyecana dönüştürmek içinse konforlu ve modern bir konaklama yeri seçmelisiniz. İşte Grand Park Lara tam size göre bir tesis. Hem aileler için hem de bekarlar için özel tasarlanmış konseptler sayesinde size özel hissedeceğiniz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Oyun parkları ve özel animasyon ekipleri ile çocukları, su sporları ve gece eğlenceleriyle de yetişkinlere heyecanı ve eğlenceyi sunmaktadır.