Genel

ÇEŞME OTELLERİ

ÇEŞME OTELLERİ

Çeşme, yazlık yerler içerisinde en çok tercih edilen mekanlardan bir tanesi olmak ile birlikte İzmir’in bir ilçesi olarak bilinmektedir. Egenin en çok tercih edilen mekanlarından bir tanesi olan Çeşme, yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistlerin de göz bebeği durumundadır. Birbirinden farklı plajları, deniz ve kum alanları ile birlikte kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlayan Çeşme’de her yaz gelen turist sayısı bir önceki yıla göre daha da yükselmektedir.

Bu noktada Çeşme’de oluşturulan otel sayısı da bir önceki yıla göre arttırılmaktadır. Bireylerin isteklerine ve müşteri memnuniyetlerine göre oluşturulan otel seçenekleri içerisinde bireylerin bütçelerine hitap eden uygun fiyatlı alternatiflerin yer almasının yanı sıra aynı zamanda yüksek fiyatlı ve lüks pek çok otel türü de yer almaktadır. Bireylerin kendilerine en uygun oteli seçmeden önce, kaliteli bir tatil geçirebilmeleri adına otelin tüm özelliklerini araştırmalarında fayda vardır.

LABRANDA ALAÇATI PRİNCESS

Alaçatı da yer alan otel, Labranda oteller zincirinin bir parçası olmak ile birlikte, tatilde konforlu ve farklı bir deneyim yaşamak isteyen bireyler adına oluşturulmuş durumdadır. Diğer yazlık bölgelerinde yer alan Labranda oteller gibi lüks ve konforlu bir tatil deneyimi yaşatmak adına oluşturulan otel de bireylerin ilgilenebilecekleri pek çok su sporları ve aktivite seçenekleri yer almaktadır. Herşey dahil konseptte hizmet veren otel de Alaçatı’ya yakınlık ise yaklaşık olarak 4 km şeklinde belirlenmiş durumdadır. Çeşme’nin en popüler mekanlarından bir tanesinde konaklamak isteyen ve aynı zamanda her noktaya yakın olmak isteyen bireyler adına belirtilen otel son derece merkezidir.

ALTIN YUNUS RESORT & THERMAL HOTEL

Çeşme’nin Boyalık mevkiinde yer alan otel, 400’ü aşkın odası ile birlikte kullanıcılarına hizmet veren büyük ve etkili bir otel olarak bilinmektedir. Tatili sırasında otelden çıkmadan keyifli vakit geçirmek ve eğlencelerden yararlanmak isteyen bireyler adına son derece popüler bir tatil köyü olarak bilinen Altın yunus otel, yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistlerin de ilgisini çekmektedir. Ege kültürüne ait birbirinden farklı yöresel yemeklerin sergilendiği otel herşey dahil konsept ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Farklı oda seçeneklerinin yer aldığı otel de konfor arayan bireyler adına superior oda seçenekleri de oluşturulmaktadır. Bu noktada bölgede yer alan en etkileyici otellerden bir tanesi olan Altın Yunus, samimi ve güler yüzlü personeller ile tatil yapmaktan hoşlanan bireyler adına kaçınılmaz fırsatlar arasında yer almaktadır. Eğlence ve farklı havuz içeriklerinin yer aldığı otel de engelliler içinde birbirinden farkı oda ve konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Engelli olarak tatil yapmak isteyen kullanıcılar adına da mekan son derece pratik ve avantajlıdır.

RADİSSON BLU RESORT & SPA ÇEŞME

Çeşme plajına da yakın bir mesafede konumlandırılan otel, bölgenin en popüler mekanlarından bir tanesi olmak ile birlikte, merkezi bir konumda tatil yapmak isteyen kullanıcılar adına son derece pratiktir. 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet veren merkezde herşey dahil içerikler oluşturulmaktadır. Standart ve deluxe oda seçenekleri ile birlikte kullanıcılarına farklı bir konsept oluşturmaya çalışan otel, Çeşme’nin merkezi konumlarında yer alması nedeniyle her yıl hatrı sayılır bir kullanıcı sayısına ulaşmaktadır. Sevenleri adına mavi bayraklı plajı bulunan otel de havuz seçenekleri farklı özelliklerde oluşturulmak ile birlikte aynı zamanda spa ve sağlık merkezi de yer almaktadır. Bölgenin aynı zamanda lüks mekanlarından bir tanesi olarak da adlandırılan otel, tatil ile konforu birleştirmek isteyen bireyler adına oluşturulmuş durumdadır. Aynı zamanda otel de balayı çiftlerine özel konsept ve oda seçeneleri de bulunmaktadır.

SİSUS HOTEL

Çeşme Dalyan’da yer alan otel de 82 adet oda sayısı bulunmaktadır. Dalyan’da yat limanına yakın bir mesafe de yer alan otel de  bireylerin memnun olması adına otel hizmetleri her geçen gün arttırılmaktadır. Oda seçeneklerinin az ve sınırlı olduğu merke sakin bir tatil geçirmek isteyen kullanıcılar için son derece uygundur. Spa ve sağlık merkezlerinin yanı sıra kuaför seçeneklerinin de bulunduğu otel, küçük bir merkez gibi gözükse de tatillerini iyi geçirmek isteyen kullanıcılar adına son derece pratik ve doğaldır. Çeşme’de yer alan otellere oran ile küçük ve daha gösterişsiz bir otel olarak bilinse de Sissus hotel, tatilinde yüksek ücretler ödemek istemeyen ve aynı zamanda sakin bir dönem geçirmek isteyen bireyler adına son derece idealdir.

AKAY GARDEN FAMİLY CLUB

Çeşme Ildır bölgesinde yer alan otel, lüks olmasa da sade ve gösterişsiz bir otel olarak dikkat çekmektedir. Tatilini Çeşme ve çevresinde geçirmek isteyen, aynı zamanda da yüksek fiyatlar ödemek istemeyen kullanıcılar adına ekonomik tercihlerden bir tanesi olan Akay Garden, uzun yıllardır popülerliğini koruyan saygın ve temiz oteller arasında yerini almış durumdadır. Deniz manzaralı oda seçeneklerinin de yer aldığı otel de ise plaja uzakluk 2 km yürüme mesafesi olarak belirlenmiş durumdadır. Plajın uzak olması nedeniyle de rahatsız olan bireyler adına servis hizmetleri de oluşturulmaktadır. Tatik köyü konsepti arayan bireyler adına tasarlanmış olan Akay Garden, havuz seçeneklerinin yanı sıra ücretli aktivite içerikleri ile de adından söz ettirmektedir. Aynı zamanda balayı oteli arayan bireyler adına da merkez, balayı çiftlerine özel farklı konseptler düzenlemektedir.

ALAPİETRA OTEL ALAÇATI

Alaçatı merkezde yer alan otel, 10 adet odası ile hizmet veren butik merkezlerden bir tanesi olmak ile birlikte, tatilde küçük ve gösterişsiz yerleri seven kullanıcılar adına son derece pratiktir. Sörf merkezlerine yakın olan otel, aynı zamanda Alaçatının popüler merkezleirne de aynı uzaklıkta yer almak ile birlikte konum açısından avantajlı otelleri seven bireyler adına son derece etkili bir mekan olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda merkezde cumbalı oda seçeneğinin yer alması bazı bireyler tarafından tercih edilmektedir. Plaja uzaklığı 100 metre olan otel de şezlong ve havlu ürünleri kullanıcılarına ücretli olarak verilmektedir. Diğer konaklama mekanlarına göre daha butik konseptte hizmet veren merkez, tatilde sadelik seven bireylerin tercihleri arasındadır.

ALALUCCA ALAÇATI

Çeşme alaçatı da yer alan merkez 22 odası ile birlikte hizmet vermenin yanı sıra butik otel konsepti ile çalışmaktadır. Alaçatı’ya gelip rüzgar sörfü yapmak ve denizin tadını çıkarmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği konaklama merkezleri arasında Alalucca Alaçatı aynı zamanda şirin dokusu ile birlikte konaklayan kullanıcılarını da kendine hayran bırakmaktadır. Oda kahvaltı seçeneği ile müşterilerine hizmet veren otel de halka açık plaj seçeneği bulunmaktadır. Belirtilmelidir ki salaş ve sakin bir tatili seviyorsanız belirtilen merkez tam da size göre.