Güncel Haberler

Bugünün İndirimli Fırsat Otelleri

Türkiye’deki 5000’den fazla otele ücretsiz olarak rezervasyon yapabileceğiniz otel arama motoru Otelz.com, her gün sizlere özel olarak yaptığı kampanyalara yenileriyle devam ediyor. 

İş yoğunluğu bazen tatile çıkmayı düşünen kişilerin zamanını öyle bir alır ki erken rezervasyon fırsatları bir bakmışlar ki kaçıp gitmiştir. Türkiye’nin en sevilen otellerini bünyesinde bulunduran, geçtiğimiz günlerde Skyscanner, Trivago ve Govego ile anlaşma yapan Otelz bu durumdan avantajlı bir şekilde çıkarak bütçenizi sarsmamanız için son dakika otel indirimleri sunmakta. Çoğunluğu Antalya otellerinden oluşan listemizdeki indirimler keyfinizi yerine getirecek.

İşte Otelz.com ekibi tarafından oluşturulan günün fırsat otelleri listesi

Listemizi Bodrum ve Antalya otellerinden oluşturmamızın en büyük nedeni Rusya ile aramızda gerçekleşen uçak düşürme krizi ve büyük şehirlerimizde patlayan bombalar sonrasında ülke konsoloslukları tarafından yapılan Türkiye’ye gitmeyin uyarısı ile birçok otel bu yaz ayakta kalabilmek için oda fiyatlarında indirime gitmek zorunda kalmıştı. Otelz.com olarak bize özel olarak aldığımız indirimleri ve yaptığımız kampanyaları takip etmek için eposta listemize kayıt olarak günlük olarak kampanya haberlerimizi alabilirsiniz.

Ücretsiz Transfer ibaresi gördüğünüz tüm otellerde ücretsiz olarak tek yön havaalanı – otel arasında transfer hizmeti Otelz tarafından sağlanacaktır. Transfer bilgileri otele girişten en az 3 gün öncesine kadar [email protected] adresine iletilmelidir.