Genel

BOZCADA OTELLERİ

BOZCADA OTELLERİ

Günümüzde bireylerin en çok tercih ettikleri mekanlar arasında yer alan Bozcaada, Çanakkale’nin bir ilçesi olmak ile birlikte yazlıkçıların en çok sevdikleri mekanlar arasında yer almaktadır. Doğası ve denizinin güzelliğinin yanı sıra kendine özgü evleri ve ege yemekleri ile de bireyleri kendine hayran bırakan Bozcaada’da konaklamak isteyen bireyler adına birbirinden farklı otel seçenekleri yer almaktaadır. Bozcaada otelleri noktasında bireylerin bütçelerine göre birbirinden farklı seçenekler bulunmak ile birlikte aynı zamanda oteller genel olarak butik konseptte hizmet veriyor olup, samimi ve sıcak bir ortam oluşturulmaktadır.

POSTHANE OTEL

Posthane otel, Bozcaada’da en çok tercih edilen otellerden bir tanesi olmak ile birlikte butik konsepti ile bireyleri memnun etmektedir. 8 adet odası bulunan otel de sıcak ve samimi bir ortam bulunmak ile birlikte kullanıcıların memnun ayrılması adına günün her saatinde servis hizmeti de tanımlanmaktadır. Bozcaada’nın en eski ve otantik yapılarından bir tanesi olan Posthane otel, Cumhuriyet döneminde posthane olarak kullanılması nedeniyle belirtilen ismi almış durumdadır. Aynı zamanda otel limana ve merkeze 200 metre uzaklıkta olmak ile birlikte açık büfe kahvaltı ve yemek seçenekleri de müşterilere sunulmaktadır.

SU OTEL

Toplamda 10 adet odası bulunan Su otel, Bozcaada’da yer alan rum mahallesinde bireylere hizmet vermektedir. Rumlar tarafından uzun yıllar marangoz atölyesi olarak kullanılan otel daha sonrasında konaklama merkezine çevrilmiş olup, stardart odalarda bireylere hizmet vermektedir. Plaja uzaklığı 600 metre olan otel de havuz seçeneği bulunmamak ile birlikte plajı ise çakıl ve kum karışımı olarak bireylere hizmet vermektedir. Adada sakin bir tatil geçirmek isteyen bireyler adına tam da aranılan mekanlardan bir tanesidir.

AYA YORGİ EVLERİ

Aya yorgi evleri Bozcada’nın en çok konaklamak adına tercih edilen mekanlarından bir tanesi olmak ile birlikte toplamda 12 adet oda sayısı bulunmaktadır. Doğa ile başbaşa oldukça büyük bir alana kurulmuş olan otel de özel plaj alanı bulunmakta ve bireylerin konforu adına hizmet verilmektedir. Aynı zamanda 12 odanın yanı sıra 4 farklı ev olarak da kullanıcılarına hizmet veren Aya Yorgi evleri, ada merkezine 3 km uzaklıkta bilinmektedir.

ARŞİPEL OTEL

Toplamda 10 adet odası bulunan Arşipel otel de bireylerin rahat etmesi adına butik konseptte hizmet verilmektedir.  Merkeze ve Bozcaada da pek çok mekana yakın olan otel de bireylerin rahat etmesi adına denize sıfır noktasında otel konumlanmış durumdadır.

ÇAPRAZ TATİL KÖYÜ

Ucuz bozcaada otelleri içerisinde hem uygun fiyatlı olması hem de modern bir tatil sağlaması nedeniyle bireylerin tercihleri arasında yer alan Çapraz tatil köyü, 58 adet odası ile bireylere hizmet vermektedir. 2 adet yüzme havuzu, tenis kortları, plajı ve birbirinden farklı su sporları seçenekleri ile bireyleri memnun etmeyi amaçlayan otel de herşey dahil konsept yer almaktadır.