Genel

BODRUM OTELLERİ

BODRUM OTELLERİ

Bodrum günümüzde en popüler tatil mekanları arasında yerini almış durumdadır. Egenin incisi olarak bilinen ve her yıl yabancı ve yerli olmak üzere birbirinden farklı turistlerin ziyaret ettiği Bodrum’da doğal güzelliklerin yanı sıra pek çok tarihi güzellikte yer almaktadır. En eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olarak bilinen Bodrum, Muğla’ya bağlı bir ilçe olarak bilinse de günümüzde Muğla’yı gölge de bırakmış ve daha popüler olmuş durumdadır. Bu noktada Bodrum kalesi ve Gümüşlük gibi mekanlarda görülmeye değer yerler arasında bulunmak ile birlikte aynı zamanda konaklamak adına da birbirinden farklı seçenekler bulunmaktadır. Önemli olan bireylerin bütçelerinin ne olduğu ve nasıl bir konaklama türü tercih etmek istediğidir.

ROYAL ARENA RESORT&SPA

Bodrum Gümbet’te yer alan otel, tatil boyunca keyiften ve lüksten hoşlanan bireyler adına doğru tercihler arasında yer almakta. Herşey dahil konseptte hizmet veren otel Bodrum’un en güzel noktalarından bir tanesinde bulunmakta ve aynı zamanda deniz manzarası yer almaktadır. Bodrum merkeze yakın olsun ancak aynı zamanda da büyük bir otel konseptinde bir mekanda konaklayayım diye düşünen bireyler adına tam da belirtilen nitelikte yer alan Royal Arena hotel, tatillerini konfora dönüştürmek isteyen bireylerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Spa, masaj ve türk hamamı seçenekleri içerisinde birbirinden farklı masaj ve spa hizmetlerinin yer aldığı otel de oda seçenekleri de son derece çeşitli ve fazladır. deniz aktivitelerinin ve su sporlarının gerçekleştirildiği otel tamamen profesyonel bir anlamda hizmet veriyor olup kullanıcı sayısını da her geçen gün arttırmaktadır.

LABRANDA BORDUM PRİNCESS&SPA

Bodrum Turgutreis’te yer alan otel, tatilde aynı zamanda rahat bir zaman geçirmek istiyorum diyenler adına son derece profesyonel ve göz kamaştırıcı bir mekan olarak bilinmektedir. Tatilde hem denizin ve kumun tadını çıkarmak istiyorum hem de otelin güzel ve lüks avantajlarından yararlanmak istiyorum diyen bireyler adına hizmet veren  Labranda Bodrum, Labranda otel zincirlerinin bir parçası olarak da adlandırılabilmektedir. Denize sıfır konumda yer alan otel, aynı zamanda mavi bayraklı plaj seven bireylerin sıklıkla tercih ettiği mekanlardan bir tanesi olmak ile birlikte herşey dahil konseptte hizmet vermektedir. Havaalanına ise 39 km uzaklıkta bulunan otel de oda sayısı ise yaklaşık 200 olarak bilinmektedir. Kara manzaralı ve deniz manzaralı oda seçeneklerinden, deniz manzarasız tatil olmaz diyen bireyler adına oldukça etkileyici bir manzaraya sahip olan otel de spa ve masaj seçeneklerinin yanı sıra birbirinden farklı sus sporları ve aktiviteler de yer almaktadır. Aynı zamanda otel mağaza ve temizlik hizmetleri açısından da son derece konforlu bir mekandır.

CESARS BOUTİQUE & SUİTES BODRUM

Bodrum Gümbet’te yer alan otel, 60 adet oda sayısına sahiptir. Daha butik ve konsept olarak hizmet veren otelleri seven bireyler adına son derece doğru tercihlerden bir tanesi olan otel de birbirinden farklı özelliklerde oda seçenekleri yer almaktadır. Otelde konaklayıp aynı zamanda da Bodrum gece hayatını keşfetmek istiyorum diyen kullanıcılar adına otel Bodrum barlar sokağına son derece yakın bir noktada konumlanmış durumdadır. Deniz ve kumun keyfi yanında gece hayatının da tadını çıkarmak isteyen bireyler adına böyle bir fırsat son derece avantajlıdır. Tesise özel plaj ve beach bar seçeneklerinin de yer alması, deniz ve deniz keyfini seven bireyler adına son derece önemlidir. Bodrum’un en popüler mekanlarından bir tanesinde yer alan otel, tatil ile birlikte eğlenceli saatler geçirmek isteyen kullanıcıları adına son derece önemlidir. Ancak otel yazın neredeyse her gün dolu olması nedeniyle gidilmeden uzun süre önce rezervasyon yapılmasında fayda bulunmaktadır.

MEDİSUN HOTEL

Bodrum  Ortakent’te yer alan otel de 113 oda sayısı bulunmaktadır. kendine ait restoran seçeneklerinin yer aldığı otel, tatilde egeye ait lezzetleri denemek istediğini belirten kullanıcılar adına da son derece kolaylıklar oluşturmaktadır. Merkeze 13 km uzaklıkta yer alan otel havaalanına ise yaklaşık olarak 30 km mesafede yer almaktadır. Diğer otel seçeneklerine göre daha sade ancak samimi bir mekan olan Medisun otel, kafa dinlemek isteyen tatilciler için en doğru tercihler arasında gösterilebilmektedir. Ekonomik ve standart oda seçeneklerinin yer aldığı otel de plaj ise halka açık olarak hizmet vermektedir. Spa ve masaj seçeneklerinin bulunduğu mekanda, otel de havuz olmaz mı diyen kullanıcılar adına açık havuz alternatifi de yer almaktadır.

LABRANDA TMT BODRUM RESORT

Bodrum İçmeler’de yer alan otel, 300 kişilik oda sayısı ile birlikte kullanıcılarına profesyonel hizmet sağlamaktadır. Tatilde lüks ve konfor arayan bireyler adına Labranda otel zincirleri içerisinde yer alan otel de bireylerin memnun olması adına pek çok hizmet ve aktiviteler yer almaktadır. 2015 yılında henüz yeni açılmış otel, tatilde premium bir keyif yaşamak istiyorum diyen bireyler adına tam da belirtildiği gibi bir hizmet sağlamaktadır. Spa ve hamam hizmetlerinin yanı sıra özel masaj aktivitelerinin de yer aldığı otel, masaj ve rahatlama seven kullanıcılar adına profesyonel ekipler ile çalışan doğru bir mekandır. Üstelik tatilde de spordan vazgeçemeyen kullanıcılar adına otel de fitness ve spor merkezi seçenekleri yer almaktadır. Her anlamda donanımlı ve profesyonel bir mekan olarak bilinen otel de bireylerin istedikleri pek çok hizmet ve ürüne yer verilmektedir. Oda seçeneklerinde ise standart odaların yanı sıra aile odaları da bulunmaktadır. Plajının mavi bayraklı olması ise tatilde deniz özelliklerinin iyi olmasını isteyen bireyler adına son derece doğru bir tercih olacaktır.

JASMİN BEACH HOTEL

Bodrum Gümbet’te yer alan hotel, tatilde gözde mekanlardan bir tanesinde konaklamak isteyen bireyler adına son derece önemlidir. 280 adet oda sayısının bulunduğu otel de herşey dahil konseptte hizmet veriliyor olup havuzlu bahçe manzaraları, otelin en popüler noktalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Otele ait özel ve ücretsiz otoparkın bulunuyor olması, tatile araçları ile gitmek isteyen kullanıcılar adına son derece pratiktir. Kum ve halka açık plaj seçeneklerinin yer aldığı otel, tatilde samimi  bir ortam seven bireyler adına doğru tercihler arasındadır. Otel içerisinde kuaför ve mağaza seven bireyler adına ise pek çok seçenek ve güzellik merkezi avantajları da bulunmaktadır.

LABRANDA GÜLLÜK PRİNCESS

Labranda otel zincirlerinin bir parçası olan merkez, Bodrum’da Güllük bölgesinde yer almaktadır. Lüks ve kaliteli tatil sevenlerin tercih edebileceği otel seçenekleri içerisinde yer alan merkez, birbirinden farklı içerikleri ve hizmetleri ile birlikte Bodrum’da hizmet veren en kaliteli oteller arasında yerini almış durumdadır. Tatil merkezi içerisinde pek çok seçeneğin bulunmasını isteyen bireyler adına merkezde mavi bayraklı plaj ve herşey dahil konsept seçenekleri yer almaktadır. sağlık ve yaşam merkezi ile birlikte açık havuz seçenekleri de otel de bireylerin en çok beğendikleri mekanlar arasında yer almaktadır. kısacası Labranda Güllük, tatilde konfor ve gösteriş seven bireyler adına kaçırılmayacak tercihler arasında gösterilmektedir.