Genel

Balayı İçin 10 Nefis Otel Önerisi!

Balayı İçin Antalya’da Geçireceğiniz 10 Nefis Otel Önerisi!

Rüya gibi bir balayı geçirmek isteyenler ve balayında doyasıya eğlenmek isteyenler, sizin için Antalya balayı otel önerileri paylaşıyoruz.

  1. Mc Beach Park Resort

Yaz aylarında balayı yapmak isteyen çiftler için oldukça güzel bir konumda bulunan ve mavi ile yeşili bütünleştiren yapısı ile romantik anlar paylaşmanızı sağlayan Mc Beach Park Resort, muhteşem sahili ve berrak denizi ile de istediğiniz her şeyi size sunuyor.

  1. Porto Bello Hotel

Balayını temiz ve nefis bir plajda geçirmek isteyenler için mavi bayrak ödüllü bir otel olan ve muhteşem Akdeniz sularının hemen yanında yer alan Porto Bello Hotel en ideal seçimlerden biri olacaktır.

  1. Riolavitas Spa & Resort

Hem kusursuz bir tatil hem de kusursuz bir balayı için bütün detayların düşünülmüş olduğu Riolavitas Spa & Resort, ihtiyacınız doğrultusunda özel olarak hazırlamış olduğu odalara balayı konseptlerini de dahil etmekte ve muhteşem bir balayı için size bütün imkanları sunmaktadır.

  1. Titanic Deluxe Belek

Antalya balayı otelleri içinde en güzel otellerden biri olan Titanic Deluxe Belek, saklı plajları, doğal çam ormanları ve harika tasarımlara sahip olan odaları ile balayının en güzel adreslerinden biri olacaktır.

  1. İncekum Beach Resort

Güzel ve geniş bahçesi, kendine ait olan koy ve kumsalları ile yazın balayı geçirmek isteyen çiftler için oldukça ideal bir otel olan İncekum Beach Resort, sizi bulunduğunuz yerden alıp farklı bir dünyaya götürüyor.

  1. Belconti Resort Hotel

Balayında şehir hayatından uzaklaşıp doğanın güzelliklerinin tadını çıkarmak isteyen kişiler için en iyi seçimlerden biri olan Belconti Resort Hotel, koruma altındaki okaliptüs ve çam koruları ile aradığınız huzurlu ve romantik balayını size sunmaktadır.

  1. Limak Limra Hotel & Resort

Denize sıfır bir yerde kurulan Limak Limra Hotel & Resort, berrak suları, muhteşem plajı ve isteğinize göre dizayn edilen balayı odaları ile aradığınız her şeyi size sunmaktadır.

  1. Larissa Phaselis Princess

Kemer bölgesinde yer alan, yeşili ve maviyi buluşturan, bunun yanı sıra sizi eğlenceye de doyuran Larissa Phaselis Princess, balayı için en güzel seçeneklerden biridir.

  1. Nova Park Hotel

En canlı ve en güzel merkezlerden birinde yer alan Nova Park Hotel, balayında eğlenmek, bolca güneşlenmek ve berrak denizin ve de kumsalın tadını çıkarmak isteyenler için idealdir.

  1. Adora Golf Resort Hotel

Balayı otelleri Antalya seçenekleri arasında yer alan en güzel otellerden olan Adora Golf Resort Hotel, keyifli ve eğlenceli bir balayının yanı sıra romantik zamanların da vazgeçilmezi olacaktır.