Genel

ANTALYA’NIN GÖZ BEBEKLERİ

ANTALYA’NIN GÖZ BEBEKLERİ

Antalya’nın en lüks 7 otelini sizlerin deneyimlerine sunuyoruz.

1.Titanic Deluxe Belek:

Antalya’nın göz bebeği Belek’te 170 bin metrekarelik bir alana yayılmış, yemyeşil bir doğa ile turkuaz mavisi bir denizin bir birini kucakladığı eşsiz bir konumda, 594 oda kapasiteli Titanic Deluxe Belek misafirlerine doyumsuz bir hizmet sunmaktadır.

2.Sirene Belek Hotel :

Sirene Belek Hotel, 120 bin metrekarelik bir alan üzerinde kurulmuş olmasının yanında Akdeniz mimarisi ile tasarlanmıştır. Siz tatilcilerin rahatlığı ve konforunun et üst seviyede tutulması Sirene Belek Hotel’in profesyonel iş ahlakının en temel ilkesidir. Bu zarif otel dünya mutfağından seçkin köşelere sahip olup, sizlerin damat zevkinize hizmet eder.

3.Delphin Palace De Luxe Hotel:

Akdeniz’in görkemli Toros Dağları ile buluştuğu yerde, deniz boyunca uzanan Delphin Palace sizlere muhteşem bir tatil deneyimi sunmaktadır. Kusursuz hizmet kalitesi, muhteşem lezzetleri ile sizleri karşılayan bu otel “Mutlu çocuklar mutlu aileler” sloganı ile çocuklu aileler içinde vazgeçilmez seçenekler sunmaktadır.

4.Royal Holiday Palace:

Royal Holiday Palace, Stone Group Hotels zincirine bağlı olup 53 000 metrekarelik bir alan üzerinde hizmet vermektedir. Havaalanına kısa transfer süreleri ile ulaşım imkânı sağlamaktadır. Şatoyu andıran mimarisi ile konuklarını konforlu ve şık odalarında misafir etmektedir. Çeşitli gündüz aktivitelerinin yanında, tema geceleri, eşsiz şovlarıyla tüm misafirlerine eğlenceli vakit geçirme imkânı sunmaktadır.

5.Siam Elegance Hotels & Spa:

Akdeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip Siam Elegance Hotels & Spa, 30 bin metrekarelik bir alana kurulmuş olup denize sıfır konumunun yanında Uzakdoğu mimarisi ile sizleri karşılamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile deneyimli kadrosu sizlere unutulmaz bir tatil yaşatacaktır.

6.Baruts Lara Resort Spa & Suites:

Denizi, güneşi ve mavisiyle sizleri lüks yaşam alanlarında kaliteli bir tatil geçirme fırsatı sunan Baruts Lara Resort Spa & Suites tatil kavramınıza yeni anlamlar katacaktır. Barut Lara’da yaşayacağınız deneyimler ruhen ve bedenen arınmanızı sağlayarak sizleri eşsiz bir huzura kavuşturacaktır.

7.Puding Suite:

Puding Suite Otel Antalya şehrinde en lüks konaklama imkânını sizlere sağlar. Antik mimari yapısı ile sizleri büyülemesinin yanında geleneksel Akdeniz yemekleri ile damak tadınıza da hitap etmektedir.