Öneriler Türkiye

Antalya’nın En Konsept Otelleri

Türkiye’nin yükselen yıldızı Antalya, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin tatil için ilk tercih ettiği destinasyonlardan biri. Şelaleleri, antik kentleri ve sahilleri ile turist akınına uğrayan Antalya’da ilginç konseptleriyle birçok otel de açılmaya başladı. İşte Otelz ekibi olarak en beğendiğimiz Antalya Otelleri

Tasarım ödüllü minimal mimarisi, ilginç ışıklandırması ve konseptiyle daha açıldığı ilk andan itibaren yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi haline gelen Adam & Eve Otel, 7 ayrı A la Carte restoranı ile göze hitap ettiği kadar midenize de hitap edecek otellerin başında geliyor.

 

Hindistan’ın Agra şehrindeki Tac Mahal’e benzetilerek yapılan Royal Taj Mahal Otel, Akdeniz’in ılık esintisi, etkileyici mimarisi, otel odalarındaki hidromasajlı küvetleri, spa olanakları ve leziz A la Carte mutfağı ile size sultanlara layık bir tatil imkanı sunuyor.

 

3

Hotel Su

Su nasıl ki rahatlatıcı, dinlendirici, onarıcı ve besleyici ise Hotel Su’da sizi şehrin stresinden kopararak hayatınıza akan zenginliğin ve fırsatların sembolü olacak. Su gibi duru ve saf bembeyaz konsepti ile yeşillikler içinde Hotel Su içerisinde zevkinize göre ayarlayabileceğiniz bir aydınlatma sistemi ile kendinize romantik bir ortam yarabilirsiniz.

 

4

Dünyanın her yerinden çeşitli hayvanları bünyesinde bulunduran Hayvanat Bahçesi ile ilginç bir konsept sunan Bellis Deluxe’de ister Pony atlar ile doğada dolaşabilir isterseniz de devasa Aquapark’ın da gün boyu eğlenebilirsiniz. Otelin bir ilginç yanı da email bülten üyeliği ile hayvanat bahçesindeki ilginç dostlarınızdan haber de alabilme özelliği.

 

5Botanik Platinum Hotel

Lunaparkı, aquaparkı ve çocuk oyun alanları ile aileler için biçilmiş kaftan olan Botanik Platinum Hotel ‘de  Meksika, Yunan, İtalyan, Lübnan ve Uzak Doğu gibi her bölgenin konseptine uygun döşenmiş A la carte restoranlarda kendinizi ünlü bir gurme gibi hissedebilirsiniz.