Güncel Haberler

Antalya Otellerinin Fırsatları

ANTALYA OTELLERİNİN FIRSATLARI

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Türkiye topraklarının her bölgesinde, gezilecek birçok tarihi ve kültürel değerler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde yazın deniz turizmi ülkemizin turizm potansiyelinin büyük bölümünü oluşturmaktadır. Türkiye’de turizm denilince akla gelen belli başlı yerlerden biri hiç kuşkusuz Antalya’dır.

Akdeniz’in incisi olan Antalya her dönem şehir olarak turizmin getirdiği olanaklar sayesinde bölgenin en gelişmiş ve en ilgi çekici yerlerinden biri olmayı başarmıştır. Antalya dediğimizde akla Akdeniz bölümünün incisi turizmin kalbi olan kentimiz aklımıza gelir. Antalya ya gelen turist sayısı yılda 6 milyon civarıdır. Bu turistler çoğunlukla Avrupa ülkelerinden özelliklede Rusya’dan gelmektedir. Antalya da deniz turizminin yanında kültür turizmi de vardır. Bunlardan en önemli gezilecek görülmesi gereken yer olarak özellikle Manavgat şelalesi, Perge antik kenti, düden şelalesi, Antalya müzesi gibi yerler bulunur. Antalya sadece deniz turizmi olarak değil aynı zamanda tarih turizmi olarak da yerli ve yabancı turistlere birçok gezilecek yer seçeneği sunar. Bununla birlikte Antalya da kurulan birçok otel yurtiçi ve yurtdışından gelen birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır ve en iyi hizmeti vermektedir.

 

Antalya Otellerinde Misafir Olmadan Gitmeyin

Antalya otelleri, yerli ve yabancı misafirlere birçok fırsat sunmaktadır. Bunların başında ful board dediğimiz tam pansiyon konaklama hizmetidir. Tam pansiyon konaklama hizmeti turistin otelde günlük yeme-içme ihtiyaçlarını her öğünde fazlasıyla giderebildiği bir hizmet türüdür. Günümüzde birçok Antalya oteli misafirlerine Tam pansiyon hizmeti sunmaktadır. Tam pansiyon hizmeti içerisinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, 5 çayı akşam yemeği ve sınırsız alkolsüz içecek gibi öğünler bulunmaktadır. Artık oteller bu hizmetin yanı sıra otel misafirlerine ücretsiz animasyon, eğlence disko gibi hizmetler de sunmaktadır. Antalya otellerinin fırsatları arasında sadece tatil sırasında sunulan fırsatlarının yanı sıra havaalanı servisi ulaşım gibi hizmetler sağlamaktadır. Bu hizmetlere ek olarak Antalya içerisinde tarihi ve turistik yerlerin gezisi için düzenlenen paket turlarla turistlerin hem şehri gezmeleri sağlanır hem de yat turlarıyla deniz turizminin keyfini turistlere sunar.