Genel

Antalya Otelleri ve Plaj Önerilerimiz

Antalya’da Plajı Güzel Olan 5 Farklı Otel Önerisi!

Yazın en güzel plaja sahip otelleri bulmakta zorlanan ve Antalya’da doyumsuz bir tatil geçirmek isteyen kişiler için en güzel plaja sahip olan Antalya otelleri arasından beş farklı oteli sizin için paylaşıyoruz.

  1. Mahberi Resort

Alanya Konaklı mevkisinde yer alan ve havalimanına 110 kilometre uzaklıkta bulunan Mahberi Resort, Antalya’nın en güzel konuma sahip otellerinden bir tanesidir. Denize sıfır mesafede yer alan ve birbirinden muhteşem koruları, değişik bitki örtüsü, hafif bir meltem havasında esen serinletici rüzgarı ile yaz tatillerinizin vazgeçilmezi olmaya aday bir otel olan Mahberi Resort, aileniz ile birlikte güzel bir tatil geçirmeniz için idealdir. 326 adet odaya sahip olan otel, tek bir bina içinde birçok farklı alternatifi size sunmaktadır. Mavi ile yeşilin kusursuz uyumunu size sunan Mahberi Resort’un size sunmuş olduğu avantajlar arasında 3 adet büyük ve açık havuz, 1 kapalı havuz, 2 adet çocuk havuzu, spor salonu, hamam, sauna, 3 kaydırak ve daha birçok aktivite alanı bulunmaktadır.

  1. Beach Park Resort

Konaklı bölgesinde yer alan ve denize sıfır otellerden biri olan Beach Park Resort, plajı en güzel olan oteller arasında ilk sıralarda bulunuyor. Farklı mimarisi ve doğa ile uyumlu tasarımı ile size farklı bir deneyim yaşatabilecek olan Beach Park Resort’da, güneşin doğuşunu ve batışını izleyerek romantik bir tatil geçirmeniz de mümkün. 3 adet açık havuz, kaydırak, 1 kapalı havuz, 2 çocuk havuzu, sauna, hamam, güzellik salonu, oyun salonu, çocuk kulübü, çocuk bahçesi, spor merkezi, tenis kortu ve daha birçok farklı aktivite olanağı da imkanlar arasında yer almaktadır.

  1. Limak Limra Hotel & Resort

Kemer’de yer alan Limak Limra Hotel & Resort, Antalya plajı güzel oteller arasında ilk sıralarda yer alıyor diyebiliriz. Berrak sulara ve muhteşem yeşilliklere sahip olan otel, hayallerinizin ötesinde bir tatil imkanını size sunmaktadır. Denize sıfır bir otel olan Limak Limra Hotel & Resort, kendine ait plajı ve palmiye ağaçları ile süslü bahçesi sayesinde görsel anlamda da istediğinizi size sunmaktadır.

  1. Crystal Flora Beach Resort

En güzel Akdeniz sularını görebileceğiniz ve plajı ile de beklentinizin çok üzerinde bir tatil imkanını size sunan Crystal Flora Beach Resort, Kemer’de yer alan en güzel otellerden biridir. Hem eğlence hem de spor anlamında birçok imkanı size sunan otel, zengin yemek kültürü ve kendine ait özel plajı ile tatilcilerin beğenisini toplamaktadır. Muhteşem doğası ile de oldukça huzurlu bir tatili size sunmaktadır.

  1. Euphoria Tekirova Hotel

Berrak suları ve temiz plajı ile sizi büyüleyici bir etkisi bulunan Euphoria Tekirova Hotel, Kemer ilçesinde yer almaktadır. Farklı konseptleri ve tatil köyü seçenekleri ile tatil anlayışınıza farklı bir boyut kazandıran bu otel, mavi ve yeşili en güzel yansıtan otellerin başında gelmektedir.