Genel

Antalya Otelleri ve Konaklayabileceğiniz 10 Farklı Otel!

ANTALYA ALANYADA KONAKLAYABİLECEĞİNİZ 10 FARKLI OTELİ BULDUK!

Tatil sezonu denildiğin akla ilk olarak Akdenizin incisi konumunda olan ve plajları ile turistleri kendilerine hayran bırakan Antalya Alanya otelleri gelmektedir. Yurtdışından da her yıl pek çok turist çeken bu şehirleri, tanımanız ve oteller hakkında bilgi sahibi olmanız adına birbirinden farklı 10  oteli sizin için derledik:

ANTALYA’NIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN 5 YILDIZLI OTELLERİ

Porto Bello Hotel:

Antalya’da en yerli ve yabancı turistler tarafından en çok tercih edilen oteller arasında Porto Bello Hotel yer almaktadır. ister aileniz ile istersenizde yakın arkadaşlarınız ve sevgiliniz ile tercih edebileceğiniz Porto Bello, beş yıldızlı oteller kategorisinde yer almakta ve güleryüzlü personeli ile dikkat çekmektedir.

Rainboy Castle Hotel:

Rengarenk binaları, birbirinden eğlenceli plaj ve havuz alanı ile Antalya’nın en renkli otellerinden bir tanesidir. Birbirinden bağımsız binalın bir araya gelmesi ile oluşturulan Hotel de hem tatil yapabilir hem de canlı renklerle tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Limak Lara Deluxe Hotel& Resort:

Tatillerini lüks ve konforlu bir ortamda geçirmek isteyen bireylerin tercihi olan Limak Lara Hotel, spa merkezleri, eşsiz manzarası ve kusursuz sahili ile rüya gibi bir tatil arayanların Antalya’da ki ilk tercih edecekleri merkezlerden bir tanesidir.

Alaiye Kleopatra Hotel:

Antalya’nın en ünlü plajlarından bir tanesi olan Kleopatra plajına oldukça yakın mesadeki otel, beş yıldızlı konseptle çalışmakta ve şehrin en merkezi noktalarından bir tanesinde yer almaktadır. Sizde plajları ile ünlü Antalya’da hem turistik gezilere çıkmak hem de denizin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız  Kleopatra hotel, tam da aradığınız konumda.

Crowne Plaza Antalya:

Antalya beş yıldızlı oteller arasında en çok tercih edilen otel konumunda olan Crowne plaza,  tatildede gösterişten ve lüksten vazgeçemeyen bireyler adına tasarlanmıştır.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK TURİST ALAN İLÇESİ: ALANYA

Justiniano Deluxe Resort Hotel:

Tatilini hem denize girmek hem de doğa ile iç içe geçirmek isteyen bireylerin tercih etmesi gereken, beş yıldızlı Alanya’nın en konforlu otellerinden bir tanesidir.

White Gold Hotel & Spa:

Alanya otelleri arasında gece hayatı ve spa özellikleri ile ön plana çıkan White Gold Hotel, birbirinden farklı masaj uzmanları ile tatilde kendilerini rahatlatmak isteyen bireylerin ilk tercihleri arasındadır.

Artemis Princess Hotel:

Adını bölgedeki en önemli tapınaktan alan Artemis hotel, hamam ve spa özelliklerinin yanında doğanın içerisinde yer alan yemyeşil bir görünüme sahiptir.

Drita Resort & Spa Hotel

Spa denilince Alanya bölgesinde akla ilk gelen merkez olan Drita resort, yabancı turistler tarafından da oldukça fazla ziyaret edilmektedir. Palmiye ağaçları arasında lüks bir otel arayışındaysa bu otel tam size göre.

Oba Time Hotel

Orta gelirli bir bireyseniz ve Alanya’da en konforlu tatillerinizde birini gerçekleştirmek istiyorsanız eğer bu otel hem uygun fiyatları hem de güleryüzlü çalışanları ile sizi oldukça memnun edecektir.