Genel

ANKARA OTELLERİ

ANKARA OTELLERİ

Ankara gerek coğrafi özellikleri gerekse konumu nedeniyle uzun yıllardır en çok tercih edilen ve beğenilen şehirlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurak ve soğuk havası ile birlikte dikkat çeken ancak aynı zamanda düzenli yerleşim şekli ile bireyleri kendine hayran bırakan Ankara’da turistlerin gezebilmesi adına birbirinden farklı alternatifler yer almaktadır. Bu noktada iç anadolu bölgesinde yer alan şehir de birbirinden farklı tarihi yapılar bulunmasının yanı sıra yapay gölleri ve doğal alanları ile de tatilcilerin beğenisini toplamış durumdadır. Eski meclisin bu bölgede yer alması ve cumhuriyetin ilk yıllarına ait pek çok tarihi eserin bulunması da turistlerin bölgeyi ziyaret etmelerindeki en önemli sebeplerden bir diğeridir. Aynı zamanda ülkenin siyasi gündeminin de yönetildiği bir şehir olması nedeniyle de Ankara her gün birbirinden farklı bürokrat ve siyasi lideri ağırlamaktadır. Deniz seçeneğinin yer almadığı bölgede ziyarete gelen bireyler adına birbirinden farklı konaklama mekanları ve oteller dikkat çekmektedir.

POİNT HOTEL ANKARA

Belirtilen otel, Ankara’nın Çankaya bölgesinde yer almak ile birlikte bölgeye gelen turistlerin konaklamak adına sıklıkla tercih ettikleri mekanlardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. 5 yıldızlı konseptte hizmet veren otel de herşey dahil yemek ve konaklama seçenekleri yer almaktadır. ankara’ya gelip aynı zamanda konforlu bir tatil geçirmek isteyen bireylerin tercih etmesi gerektiği otel, 160 odadan meydana gelmektedir. ankara Esenboğa havaalanına yaklaşık olarak 30 km uzaklıkta bulunann otel, aynı zaman da şehir içerisinde kültürel geziler yapmak isteyen bireyler adına son derece avantajlıdır. Bakanlara, kültür merkezlerine ve hükümet binalarına yakın bir konumda konaklamak isterseniz eğer gönül rahatlığı ile Point Totel Ankara konaklabilecek seçenekler arasında ilk sırada yerini almış durumdadır.

CHECK İNN HOTEL

Ankara’ya gelip de konaklamak istediğiniz de tercih edebileceğiniz bir diğer otel seçeneği ise Check inn Hotel olarak karşımıza çıkmaktadır. Ankara’nın merkezi konumlarından Çankaya bölgesinde hizmet veren otel de oda sayısı ise 40 olarak belirlenmektedir. Butik ve aynı zamanda konforlu otel konseptinden yararlanmak istediğiniz de tercih edebileceğiniz bir seçenek olan Check inn hotel de herşey dahil konseptte hizmet verilmektedir. Kızılay, Otopark ve Güvenpark noktalarına son derece yakın olan otelin konumu, merkezi bir bölgede konaklamak istediğiniz de rahatlıkla kalabileceğiniz niteliklerde oluşturulmuş durumda. Aynı zamanda bir bölge de konaklarken yürüme mesafesi ile ulaşım sağlamak isterseniz eğer, otel son derece merkezi bir konumda bulunmaktadır.

THE GREEN PARK HOTEL ANKARA

Ankara’nın Çankaya mevkiinde yer alan otel, merkezi bir konumda lüks bir konaklama deneyimi yaşamak isteyen bireyler adına son derece beğenilebilecek oteller arasında yer almaktadır. 281 adet oda sayısı bulunan otel, küçük butikleri sevmeyen bireyler adına son derece büyük ve geniş bir mekan olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda tatile çıkıp spa ve masaj deneyimi yaşamak istediğinizde de en uygun otellerden bir tanesi olarak bilinen Green park otel, havalaanına da otomobil ile yaklaşık olarak 35 km kadar uzaklıktadır. Davet ve aynı zamanda toplantıların da düzenlendiği otel herşey dahil konsept seven bireyler adına uygun bir şekilde oluşturulmuş durumdadır. konaklama fiyatları konusunda yüksek rakamları umursamayan bireyler adına konaklanabilecek bir mekan olan Green park otel de aynı zamanda çocuk ve büyüklere olmak üzere iki farklı havuz seçeneği de yer almaktadır.

THE ANKARA HOTEL

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan The Ankara hotel, 120 kişilik oda sayısı ile bireylere hizmet vermektedir. Ankara’ya turistik bir gezi düzenlemek daha sonrasında ise konforlu ve ferah bir otel de konaklamak isteyen bireyler adına son derece doğru bir tercih olan otel de konaklamak adına birbirinden farklı oda seçenekleri yer almaktadır. Ankara’ya gelip de Ankara’nın tarihi dokusu içerisinde gezmek isteyen bireyler adına neredeyse tüm popüler mekanlara yürüme mesafesinde olan otel havaalanlarına ve toplu taşıma bölgelerine ücretli olarak transfer servisi de sağlamaktadır. Bölgede uygun fiyatlara konaklamak ve gezmek isteyen bireyler adına belirtilen otel kaçırılmayacak fırsatlar arasındadır.

HOTEL İÇKALE

Ankara içerisinde Maltepe semtinde yer alan Hotel İçkale, diğer otellere oran ile daha sıcak ve samimi dekorasyonu ile tatillerde sıcak bir ortam arayan turistler adına son derece doğru bir mekan olarak adlandırılabilmektedir. 122 adet oda sayısı bulunan otel, Anıtkabir’e 250 metre yürüme mesafesinde olması nedeniyle dikkat çekiyor. Ankara’ya özellikle de Türkiye’nin mutlaka görülmesi gereken noktalarından bir tanesi olan Anıtkabir ziyareti için geldiyseniz eğer, belirtilen mekan konaklamanız adına son derece ideal. Aynı zamanda toplu ulaşım araçlarına ve taksi seçeneklerine de yakın bir konumda bulunan otel de spa,masaj ve fitness seçenekleri de yer alıyor. Konaklama ücreti olarak uygun ancak temiz bir otel arıyorsanız, Hotel İçkale, sıcak ve samimi çalışanları ile birlikte rahat bir tatil geçirmenize yardımcı olabilir.

HOTEL MALTEPE 2000

Butik otel seviyorsanız ve aynı zamanda konsept bir otel de konaklamak istiyorsanız, Hotel Maltepe 2000 tam da size göre bir seçenek. Toplamda 35 adet oda sayısı bulunan otel sıcak ve samimi yapısı ile bireylerin memnun olmasına yardımcı olurken aynı zamanda Kızılay ve Anıtkabir’e olan yakınlığı ile de dikkat çekmektedir. Ankara’nın en popüler mekanlarını görmek istiyor ve aynı zamanda da otel yakın mesafe de olsun diyorsanız kesinlikle bakmanı gereken bir mekan olan Hotel Maltepe 2000, temiz olmasının yanı sıra güleryüzlü çalışanları ile de kendini sevdirmektedir. Merkezi konumda olmasına rağmen gürültüden ve şehir kalabalığından uzak bir mekanda yer alan Hotel, tatil de kafa dinlemek isteyen bireyler adına son derece keyifli bir mekan olarak dikkat çekmektedir. Suit ve standart oda seçeneklerinin yer aldığı otel, küçük ve işlevli mekanları seviyorsanız eğer ilk tercihleriniz arasında yer alacaktır.

ANEMON ANKARA

Anemonun Ankara noktasındaki zincirlerinden bir tanesi olan otel, gösteriş ve konforu bir arada yaşamak isteyen kullanıcılar adına tasarlanmış durumdadır. Tatilde Anemon rahatlığından vazgeçemiyorsanız eğer mutlaka görmeniz gereken yerlerden bir tanesi olan Anemon Ankara, diğer Anemon zincirlerine gör farklı konseptleri ve düzenli yapısı ile birlikte dikkat çekmektedir. Kavaklıdere mevkiinde yer alan otel de oda sayısı ise 83 olarak belirtilmektedir. Deluxe ve junior suit oda seçeneklerinden yararlanmak istediğiniz mutlaka konaklamanız gereken oteller arasında yer alan Anemon Ankara, herşey dahil konsepti ile birlikte aynı zamanda rahat ve keyifli bir tatil geçirmenize de yardımcı olacaktır. Üstelik şehir manzarasından tatilde de vazgeçemiyorsanız eğer, Anemon Ankara, bölgenin şehir manzarasına sahip sayılı otelleri arasında yer almaktadır. Yine aynı şekilde tatilde de spor yapmaktan duramam diyorsanız otel de fitness ve spor merkezi seçeneklerinin yanı sıra büyük yüzme havuzu da yer almaktadır. Oda fiyatları yüksek olsa da tatil de konfor seviyorsanız tercihinizi Anemon hotel’ten yana kullanmalısınız.