Genel

ALAÇATI OTELLERİ

ALAÇATI OTELLERİ

Alaçatı günümüzde tatilcilerin en çok beğendikleri mekanlardan bir tanesi olmak ile birlikte popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır. İzmir’in en çok sevilen ilçelerinden bir tanesi olarak bilinen Alaçatı da birbirinden farklı doğal güzelliklerinin olmasının yanı sıra evleri ve mekanları da kullanıcılarını memnun etmekte ve farklı bir tat yaşamalarına yardımcı olmaktadır. Bu noktada her yıl yerli ve yabancı turistin konaklaması adına pek çok otel seçeneğinin oluşturulmasının yanı sıra Alaçatı otelleri, her bütçeden bireye yardımcı olacak şekilde oluşturulmuş durumdadır.

LABRANDA ALAÇATI PRİNCESS

Alaçatı merkeze yalnızca 4km uzaklıkta yer alan otel de 176 tane oda bulunmaktadır. Bireylerin konaklaması adına oluşturulan pek çok merkezden en sevilenleri arasında yer alan Labranda otel, denize sıfır olması ve mavi bayraklı plajının yer alması nedeniyle de tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Standart oda ve deniz manzaralı oda seçeneklerinin yer aldığı otel, kullanıcılarına herşey dahil konseptte hizmet vermektedir. Spa ve masaj olanaklarının sıklıkla tercih edildiği merkez aynı zamanda pek çok aktivitenin de gerçekleştirildiği bir otel olması nedeniyle de her yıl yazlıkçı bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu noktada doğa ile iç içe ve otantik bir mekanda konaklamak isteyen bireyler adına belirtilen otel tam da biçilmiş kaftan olarak gösterilebilmektedir.

ALAPİETRA OTEL ALAÇATI

İzmir alaçatı otelleri içerisinde bireylerin en çok sevdikleri bir diğer otel ise Alapietra otel olarak dikkat çekmektedir. Daha uygun fiyatlı ve butik konseptte hizmet veren otel de yalnızca 10 adet oda bulunmaktadır. Alaçatının tam da merkezinde yer alan otel, alaçatıya gelip ani konaklamaya karar veren kullanıcılar adına son derece keyifli bir mekan olarak belirtilmektedir.

CADDE 75 OTEL

Alaçatı da yer alan en şirin konaklama mekanlarından bir tanesi olarak bilinen Cadde 75 otel, 15 adet odası ile bireylere hizmet veren, butik bir otel olarak karşımıza çıkmaktadır. Yalnızca deluxe oda modelinin yer aldığı otel de pek çok alan ve odalar da modern ve konforlu olarak döşenmiş durumdadır.

ALALUCCA ALAÇATI

Toplamda 22 adet odası bulunan Alalucca, Alaçatı’ya rüzgar sörfü yapmak adına gelen bireylerin sıklıkla konakladıkları bir mekan olarak bilinmektedir. Standart oda ve cumbalı oda seçeneklerinin yer aldığı otel de  halka açık kum plajı yer almaktadır. Aynı zamanda merkez de ücretsiz wifi ve halka açık otopark yeri de bulunmaktadır.

ALA OTEL ALAÇATI

Çeşme alaçatı otelleri 20 adet odası ile bireylere hizmet veren Ala otel, eski ve 200 yıllık bir arsa halinde alınarak daha sonrasında restore edilmiş durumdadır. Aynı zamanda otel alaçatı sörf merkezine de 3 km uzaklıkla bilinmektedir. Standar ve superior oda seçenekleri yer almaktadır.