Genel

ANTALYA OTELLERİ

ANTALYA OTELLERİ

Uzun yıllardır özellikle yaz tatillerinde turistlerin gözdesi durumunda olan Antalya, her yaz misafir sayısını daha da arttırmaktadır. Birbirinden eşsiz koyları, sıcak iklimi ve yazlık mekanları ile tatilcilerin en çok sevdikleri mekanlardan bir tanesi olan Antalya, yabancı turistler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

AKDENİZİN POPÜLER MERKEZİ ANTALYA

Antalya tatil olanaklar ve deniz seçeneklerinin yanı sıra birbirinden farklı aktivite özellikleri ile de bireylerin en çok tercih ettikleri iller arasında yer almaktadır. Özellikle ülkenin en sıcak iklimine sahip beldelerinden bir tanesi olması ile birlikte bireylerin yaz-kış demeden tercih ettiği bölgelerden bir tanesi olan Akdeniz’e kıyısı olan Antalya’nın ilçeleri de oldukça popülerdir. Antalya merkez otelleri bireyler tarafından sevilmek ile birlikte aynı zamanda Alanya, Manavgat ve Side’de ki otelleri de popüler merkezler arasında yer almaktadır.

TARİHİ VE TURİSTİK MERKEZLERİ

Antalya denizi ve plajları ile popüler olduğu kadar tarihi güzellikleri ve yemyeşil doğası ile de bireyleri çekmektedir. Düden şelalesi ve konyaaltı plajı, en popüler deniz mekanları olmak ile birlikte aynı zamanda köprülü kanyon ve hadrian kapısı da tarihi mekanları arasında oldukça estetik yerler arasında bulunmaktadır.

 MUTLAKA GÖRÜLMESİ GEREKEN MEKANLAR

Antalya’ya gidince görülmeden dönülmemesi gereken mekanlar arasında, Antalya müzesi yer almaktadır. Bölgenin en eski ve zengin müzelerinden bir tanesi olan mekan aynı zaman da tarih severlerin de en çok sevdikleri müzeler arasındadır. Aynı zamanda yine aynı şekilde Antalya’da yer alan konyaaltı plajı da görülmeden gelinmemesi gereken yerler arasında yer almak ile birlikte yüksek bir turist sayısına sahiptir.

OTEL ÖNERİLERİ

Susesi luxury otel:

Toplamda 554 oda kapasitesine sahip olan otel, büyük bir alana konumlanmak ile birlikte aynı zamanda bölgenin en lüks otelleri arasında da yer almaktadır. Belek ilçesinde yer alan otel herşey dahil konsept ile hizmet vermekte, tesiste pek çok spor ve aktiviteler yer almaktadır. Antalya otelleri herşey dahil konseptteki en kaliteli otellerden bir tanesi olan Susesi, yabancı turist sayısının da yüksek olduğu bir merkezdir.

The lumos deluxe resort otel&spa:

Antalya otelleri 5 yıldızlı herşey dahil konsept içerisinde en lüks otellerden bir tanesi olan The Lumos otel, Alanya’da hizmet vermesinin yanı sıra kullanıcılarına 0-12 yaş arasında iki çocuğu ücretsiz olarak konaklayabilme imkanı sağlamaktadır. 333 tane oda sayısına sahip otel de birbirinden farklı konsept ve aktivite içerikleri yer almaktadır.

Siam elegance otel&spa:

Belek boğazkent’te bulunan otel de 523 tane oda sayısı bulunmaktadır. Uzak doğu mimarisinden ve felsefesinden esinlenerek oluşturulan otel de çocukların keyifli vakit geçirmesi adına birbirinden farklı mekan bulunurken aynı zamanda yetişkinler içinde farklı aktivite ve spor seçenekleri yer almaktadır.

Belconti resort otel:

Antalya merkez otelleri yanı sıra ilçelerindeki en popüler oteller arasında Belconti otel yer almaktadır. 592 tane odası bulunan otel 98 metrekarelik büyük bir alana kurulmuş durumdadır. Aynı zamanda otel içerisinde, alışveriş merkezi, kuaför, fotoğrafçı ve fitness salonu seçenekleri de yer almaktadır. Denize sıfır olarak konumlandırılan otel, herşey dahil konsept ile hizmet vermektedir.

Crystal sunrise Queen luxury  resort& spa:

Crystal otellerin bir zinciri konumundaki Crystal Senrise, 514 oda sayısı ile Side Kumköy’de yer almaktadır. Balayı çiftlerine özel oda konseptlerinin yer aldığı otel de ultimate herşey dahil konsept yer almakta, müşteriler adına birbirinden farklı yiyecek ve içecek servisleri düzenlenmektedir. İtalyan yemeklerinin ücretli sunulduğu otel, lüks konaklama merkezleri içerisindedir.