Genel

Erken Rezervasyon İçin 4 Otele Şimdi Gözatın

Erken Rezervasyon Avantajından Yararlanacağınız 4 Otel

Yaz mevsiminin de yaklaşmasıyla birlikte tatil planları yapanların sayısı artmaktadır. Erken rezervasyon avantajlarını kaçırmamanız için işte size 5 fırsat oteli:

1. Oba Star Hotel

Bölge:

Oba Star Hotel Antalya ilinin en güzel ilçelerinden birisi olan Alanya ya sadece 2,5 km mesafede bulunan Oba beldesinin tam merkezindedir.

Odalar:

Otelde standart oda ve aile odası olarak iki tip oda mevcuttur. Toplamda 140 adet oda vardır. Odalar klimalıdır ve nötr renklerle tasarlanmıştır. Odalar ayrıca ahşap mobilyalar,  uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların panoramik manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

Tesis Özellikleri:

Oteli 4 yıldızlı olup kendine ait özel kumsalı sadece 100 metre mesafede bulunmaktadır. Ayrıca otel etrafında ki şezlonglar sayesinde güneşlenme fırsatı da veren açık havuz imkânını da müşterilerine sunmaktadır. 24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli, araba kiralama hizmetleri ve açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca otel animasyon ekibi sayesinde eğlenceli dakikalar geçirilmesine olanak tanımaktadır.

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki restoran, açık büfesinde dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Plaj barında müşteriler şezlonga uzanıp rahatlarken, kokteyl veya içeceğini içebilirler.

2.Alan Xafira Deluxe Resort & Spa Hotel

Bölge:

Alan Xafira Deluxe Resort & Spa Hotel Antalya ilinin en güzel ilçelerinden birisi olan Alanya’ya bağlıdır. Alanya merkeze 15 km, Antalya Havalimanına 100 km ve Gazipaşa Havalimanına 60 km mesafededir.

Odalar:

Otelde superior kara manzaralı standart oda, superior havuz manzaralı standart oda ve superior aile odası olarak üç tip oda mevcuttur. Toplamda 808 adet oda vardır. Odalar klimalıdır. Odalar ayrıca uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların panoramik manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

Tesis Özellikleri:

Otelde Akdeniz’in tabiatına uygun bir mimari ile yapılmış ve bitki örtüsüne uygun çiçekler ile süslenmiştir. Otel 5 yıldızlı olup açık havuz ve spa imkânını da müşterilerine sunmaktadır. Spa olanakları arasında sauna, Türk hamamı ve masaj hizmetleri sayılabilir. 350 m mesafedeki özel plaja ücretsiz servis vardır. 24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli, araba kiralama hizmetleri ve açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki alakart, açık büfe, açık ve kapalı restoranlar, dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Snack bar da gün atıştırmalıklar servis edilmektedir. Ayrıca havuz bar, teras bar, lobby bar ve beach bar da müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Eğlence:

Çocuklar için mini kulüp ve oyun alanı mevcuttur. Ayrıca erken rezervasyon ile faydalanabileceğiniz bu otelde Gece Showları, animasyon ekibi, disco, sirk/akrobasi ve sof animasyon da müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

3. Adora Golf Resort Hotel

Bölge:

Adora Golf Resort Hotel Antalya ilinin turistik yerlerinden birisi olan Belek de yer almaktadır. Antalya havalimanına 30 km uzaklıktadır.

Odalar:

Otelde kara manzaralı clup oda, kara manzaralı standart oda, deniz manzaralı standart oda ve kara manzaralı aile odası olarak dört tip oda mevcuttur. Toplamda 550 adet oda vardır. Odalar klimalıdır. Odalar ayrıca uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların panoramik manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

Tesis Özellikleri:

Otelde Akdeniz’in tabiatına uygun bir mimari tercih edilmiştir. Otel 5 yıldızlı olup birbirinden farklı 4 havuz, çocuk havuzu, spor salonu ve spa imkânını da müşterilerine sunmaktadır. Spa olanakları arasında sauna, Türk hamamı ve masaj hizmetleri sayılabilir. Kendine ait plajına 5 km uzaklıktadır. 24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli, araba kiralama hizmetleri ve açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki alacarte, açık büfe, açık ve kapalı restoranlar, dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Snack bar da gün boyunca makarna, salata ve kurabiye gibi atıştırmalıklar servis edilmektedir. Ayrıca havuz bar, teras bar, lobby bar ve beach bar da müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

 

Eğlence:

Çocuklar için mini kulüp ve oyun alanı mevcuttur. Ayrıca erken rezervasyon ile faydalanabileceğiniz bu otelde Gece Showları, animasyon ekibi, disco, sirk/akrobasi ve sof animasyon da müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

4.İncekum Beach Resort Hotel

Bölge:

İncekum BEach Resort Hotel İncekum mevkiinde Alanya merkeze 28 km, Antalya Havalimanına 98 km mesafededir.

Odalar:

Otelde standar ve aile suit olarak iki tip oda mevcuttur. Toplamda 360 adet oda vardır. Odalar klimalıdır. Odalar ayrıca uydu TV ve mini bar ile donatılmıştır.  Odaların panoramik manzaralı balkonları size eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonla bu odalardan birisine sahip olabilirsiniz.

Tesis Özellikleri:

Otel 5 yıldızlı olup denize sıfırdır. Spa olanakları arasında sauna, Türk hamamı ve masaj hizmetleri sayılabilir. Ayrıca açık, kapalı havuz, kaydıraklı havuz da tesis de mevcuttur. 24 saat hizmet veren güler yüzlü personeli, araba kiralama hizmetleri ve açık oto parkı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Yeme İçme:

Otel bünyesinde ki alakart, açık büfe, açık ve kapalı restoranlar, dünya mutfağı ve Türk yemekleri sunmaktadır. Her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Snack bar da gün boyunca makarna, salata ve kurabiye gibi atıştırmalıklar servis edilmektedir. Ayrıca bar, lobby bar ve beach bar da müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Eğlence:

Çocuklar için mini kulüp ve oyun alanı mevcuttur. Ayrıca erken rezervasyon ile faydalanabileceğiniz bu otelde Gece Showları, animasyon ekibi, disko, sirk/akrobasi ve sof animasyon da müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.