Genel

ANTALYA KONSEPTİ FARKLI 5 YENİ OTEL

ANTALYA KONSEPTİ FARKLI 5 YENİ OTEL

Antalya yeni oteller ile bu yıl turizmde ikinci baharını yaşamaya hazırlanıyor. Zira şehirde hizmet veren büyük komplekslere ek olarak yeni ve yenilenen yüzleri ile büyük oteller tepeden tırnağa yenilenmiş durumda. Özellikle soğuk ülkelerden gelen turistlerin ilk tercihi olan Turizm merkezi sunduğu doğal olanaklarla her kesimden turiste hitap ediyor. Şehrin sadece deniz turizmi için değil tarih turizmine uygun olması ayrıca son yıllarda tüplü dalışlar için yapılan büyük yatırımlar şehri bir cazibe noktasına dönüştürmüş durumda.

Delphin Imperial Hotel Lara

Antalya otelleri arasında bu yıl yeni ve farklı konsepti ile hizmet vermeye başlayan ve %99 oranında yabancı tatilcilerin tercihi olan Delphin Imperial Hotel Lara son derece büyük bir kullanım alanına sahip. Lüks, Ultra lüks ve standart odalar ile hizmet veren işletme de oldukça farklı aktiviteye ve özelliğe yer verilmiş durumda. Denize sıfır konumlanmış işletme de 2 büyük açık olimpik yüzme havuzu 1 çocuk havuzu ve bir kapalı yüzme havuzu bulunmakta. Otel masaj salonlarından spa merkezlerine kadar çok geniş bir alanda tatilciler için bütün ihtiyaçları bir araya toplamış durumda.

Barut Lara

Antalya otel arayışlarınızda öncelikli tercihler arasında yer alan Barut Lara olağan üstü bir mimari sunuyor. Kendinizi ada da tatil yapıyormuş gibi hissetmeniz için işletmenin etrafı 360 derecelik havuzla kaplanmış durumda. Büyük komplekslerin içinde yer alan spa merkezleri olimpik havuzlar ve pek çok seçkin hizmet Barut Lara ile farklı bir konseptle sizlere sunuluyor.

Baia Lara

Ucuz Antalya otelleri aramaları bu yıl rafa kalkacak. Zira 5 yıldızlı dev tesisler bu yıl son derece uygun fiyatlar ile hizmet vermeye başlamış durumda. Baia Lara ultra lüks tatil deneyimi sunan bir işletme. İçinde uluslar arası standartlara yüzme havuzları oda konforu kısacası her şey sunulmakta. Ayrıca otelin mimarisi %50 oranında odaların denizi görmesine olanak sağlıyor.

Akra Barut

Otelz blog okurları için yer verdiğimiz ve konsepti ile olağan üstü başarı toplayan Akra Barut şehir merkezine yakın olması yanı sıra denize sıfır konumu ile de dikkat çekiyor. Konsepti ile oldukça başarı toplayan tesis içinde lüks ultra lüks ve standart odalarda oldukça seçkin ayrıntılar var. Jakuzi klimalar spa merkezi yüzme ve spor merkezleri tamamen yenilenmiş durumda. Ayrıca tesis içinde sauna ve Türk hamamına da yer vermekte.

Liberty Hotels Lara

Gerek Lara merkezine gerekse denize yakınlığı ile dikkat çeken liberty hotels Lara içinde en sıra dışı olanaklara yer veriyor. Oldukça aktif bir bar sahnesi olan otelde her sezon önemli organizasyonlara rastlamak mümkün. Ayrıca sadece tatil yapmak istemeyen spor ve tatili düşünenler için olimpik spor tesisleri yüzme havuzlar yer almakta. Oldukça geniş bir alana sahip olan otelde ihtiyaç duyulan her türlü olanak yer alıyor. Spa merkezi, Masaj salonları kapalı yüzme havuzları tesis içinde yer almakta.